Development

CREAM Real Estate se stará o více než 100 nemovitostí v 63 městech na území celé České republiky. Portfolio firmy představují kanceláře, obchodní jednotky, byty, sklady a pozemky. Každá z nemovitostí je v centrální lokalitě měst nebo v její těsné blízkosti. Dobrá dopravní dostupnost je základním předpokladem pro další zefektivnění realitního portfolia.

Cílem CREAM Real Estate je nejen servis vlastních nemovitostí a hledání nových příležitostí na trhu s realitami, ale také nabídka zkušeností jiným subjektům. CREAM Real Estate zná realitní trh, konkurenci a nabízí participaci na rozvoji realitního portfolia.

Development
Development
Development

Realitní činnost

Ve vlastnictví společnosti je více než 100 nemovitostí. Disponujeme týmem obchodníků, kteří zajišťují profesionální služby nájemcům i vlastníkům nemovitostí - analýza nemovitosti z hlediska její ekonomické efektivity, umístění, využitelnosti, konkurenčního prostředí, možností jejího dalšího zhodnocení a rozvoje, zpracovávání plánů pronájmů / prodeje, doporučení a pomoc při stanovení cen, prohlídky nemovitostí, vyjednání obchodních a smluvních podmínek pronájmů/prodeje, rozvíjení možností obchodní spolupráce, aktivní udržování kontaktu se stávajícími klienty, právní servis, správa pohledávek, kontrola platební morálky a v případě vzniku problému jednání o nápravě, zajištění kompletního servisu s pronájmem nemovitosti.

Navrhujeme klientům individuální řešení, komunikujeme s nimi, monitorujeme jejich potřeby a spokojenost.

Realitní činnost

Správa budov

Ve správě společnosti CREAM Real Estate se nachází více než 100 nemovitostí, o které pečujeme a které pronajímáme partnerům a klientům s působností po celé České republice. Každá nemovitost je v našem vlastnictví, proto se o každou z nich staráme s péčí řádného hospodáře. Facility management zajišťuje technickou správu nemovitostí, ostrahu nemovitostí, úklidové služby, administrativní správu, recepční činnost, péči o zeleň a správu parkovacích míst budov. Primárně naší snahou je individuální nastavení služeb podle potřeb klienta.

Správa budov
Správa budov
Správa budov

Energie a plyn

CREAM Energy na základě licence obchoduje s elektrickou energií a plynem. Kromě dodávky energií nabízí i další služby, jako jsou plná podpora administrace při změně dodavatele, hromadná fakturace sdruženou fakturou za všechna odběrná místa nebo skupinu odběrných míst s měsíčním rozúčtováním, energetické poradenství spojené s optimalizací odběrných míst. U maloodběrů nabízíme možnost zkrácení fakturačního cyklu na libovolné období. Dále nabízíme optimalizace sjednávání rezervované kapacity, vyhodnocení skutečného hodinového odběru elektřiny ve zvoleném časovém rozsahu, poskytování opisu faktur, poskytování analýzy odběru, prognózování odběru elektrické energie a plynu, provádění fyzických odečtů, provádění přefakturace u konkrétních odběrných míst na další jednotlivé nájemce/zákazníky, zajištění revizí elektrických zařízení elektroměrů.

Veškeré služby spojené s fakturací energie a plynu jsou každému nájemníkovi dostupné online na Klientském portálu. Každý krok naší společnosti je ve vztahu k nájemníkům transparentní.

Ceníky: 

Aktuální ceníky Historie ceníků
* Ceníky zveřejněny 30.11.2022

Energie a plyn

Správní řízení

Zajišťujeme komplexní projekční práce ve výstavbě zejména komerčních nebytových prostor a jejich rekonstrukcí či oprav, zpracování komplexních podkladů ke všem stupňům projektových dokumentací, řídíme projekty a koordinujeme související aktivity. 

Náš tým odborníků je zaměřen na finanční analýzu a plán, přípravu pozemků, zaměření, parcelizaci nebo zasíťování, zpracování energetických štítků budov, zajištění statiky staveb, statických posudků, zpracování veškerých urbanistických studií, zařízení územního rozhodnutí, stavebního povolení i kolaudace a výkon autorského a technického dozoru.

Správní řízení

Digitalizace procesů

CREAM Real Estate disponuje  týmem IT profesionálů. Klientům nabízí individualizované softwarové řešení aktivit ve vztahu ke správě a pronájmu nemovitostí, monitoring aktivit a jejich online zpracování, vč. zpětné vazbystavu  řešení. S klienty komunikujeme on-line prostřednictvím KLIENTSKÉHO PORTÁLU, nebo telefonicky na ZÁKAZNICKÉ LINCE.

Naši obchodníci pracují s aplikací, která klientovi představí nemovitost v plné šíři online, vč. odeslání nabídky k pronájmu. KATALOG NEMOVITOSTÍ je nejen plně funkčním nástrojem obchodu, ale také automatizovaným pomocníkem ve vtahu k praktickému využití nemovitostí při správě portfolia společnosti. 

Digitalizace procesů
Digitalizace procesů
Digitalizace procesů

Marketing

Marketing realit je nedílnou součástí práce CREAM Real Estate. Marketingová komunikace a správná komunikační strategie patří mezi základní kameny úspěchu každého obchodního týmu. Rozhodují dnes ty nejmenší detaily. Věříme v cílené a měřené kampaně s jasně definovanou návratnost investice a růstu.

Pracujeme s grafickými výstupy, 3D animacemi a virtuálními prohlídkami, které klientům usnadňují orientaci v prostoru nemovitosti. Naši vizuálové dokáží vstoupit do jakéhokoliv prostoru a vymodelovat design podle charakteru dispozic každého prostoru. Jsme nositeli kvality pod značkou CREAM QUALITY.

Marketing