Kariéra

Staňte se členem našeho týmu!

Naším zájmem je získat správného člověka ve správný čas na správné místo! Všechny aktuálně volné pracovní pozice naleznete na této stránce. Pokud si myslíte, že některá z nabízených pozic odpovídá Vašim znalostem a zkušenostem, neváhejte a přihlaste se do výběrového řízení.

Aktuální nabízené pozice

Technik správy nemovitostí, ZlínVavrečkova 5657, Zlín

Nástup: Ihned
Typ prac. poměru: Hlavní pracovní poměr
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
Co říká CREAM Real Estate, s.r.o. o pozici:

CREAM Real Estate, s.r.o.

Technik správy nemovitostí - CREAM Real Estate, s.r.o.

Náplň práce:

  • správa svěřených nemovitostí a majetku
  • zajištění provedení oprav a údržby nemovitostí pomocí externích dodavatelů
  • komunikace s klienty, řešení požadavků
  • příprava smluv s dodavateli služeb
  • evidence a plnění úkolů technické správy nemovitostí
  • asistence při zpracování ročních plánů
  • administrativa

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ technického směru
  • ŘP skupiny B
  • znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, Power Point)

Výhodou:

  • praxe ve správě nemovitostí nebo ve stavebnictví
  • flexibilita, systematičnost, schopnost dotáhnout úkoly do konce

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek nebo OSVČ
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • služební vůz s možností využití i pro soukromé účely
  • sick days
  • možnost profesního růstu v rámci společnosti
  • telefon, PC

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Vavrečkova 5657, 76001 Zlín
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Benefity: Zdravotní volno/sickdays, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt:

Zaměstnavatel:

Kontaktní osoba: Dagmar Belhová

Email: belhova@creamre.cz

Fakturační údaje

CREAM Real Estate s.r.o
Nuselská 262/34
14000  Praha 4 - Nusle

Investiční fond

CREAM SICAV, a.s.
140 00  Praha 4 - Nusle
IČO: 28545320
DIČ: CZ28545320