Kariéra

Staňte se členem našeho týmu!

Naším zájmem je získat správného člověka ve správný čas na správné místo! Všechny aktuálně volné pracovní pozice naleznete na této stránce. Pokud si myslíte, že některá z nabízených pozic odpovídá Vašim znalostem a zkušenostem, neváhejte a přihlaste se do výběrového řízení.

Aktuální nabízené pozice

GrafikZlín

Nástup: Ihned
Typ prac. poměru: Hlavní pracovní poměr
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru
Co říká CREAM Real Estate, s.r.o. o pozici:

Žiješ grafikou?

Baví Tě vše okolo grafiky a designu? Chtěl/a by ses realizovat v oblasti architektury a nemovitostí?
Máš cit pro detail a umíš ho zúročit hlavně v práci?

Pak jsi naším želízkem v ohni do nově obsazované pozice GRAFIK v marketingovém týmu!
U nás si sáhneš na všechno od materiálů v on-line i off-line prostředích, přes bannery, letáky a další zajímavé projekty.

Jak si Tě představujeme:
Jsi připraven na rychlé tempo, které Tě u nás čeká.
Umíš přijmout výzvy a spolupracovat v týmu.
Jsi proaktivní.
Víš, co frčí a zajímáš se obor.

Náplň práce:
- příprava a zpracování grafické podoby marketingových, prezentačních a propagačních materiálů
- předtisková příprava
- on-line i off-line kampaně
- info systémy
-příprava grafických podkladů pro e-mail marketing (newslettery)
- práce s fotografií

Klíčové požadavky:
- ovládáš DTP
- zvládáš práci s operativním zadáním a s firemní identitou
- znalost balíku Adobe
- HPP - potřebujeme Tě na full-time

Na co se můžeš těšit:
- základna ve vzkvétajícím Baťově areálu v industriálním srdci Zlína
- zázemí stabilní firmy
- pružná pracovní doba
- stravenky, příspěvky na volnočasové aktivity
- další zaměstnanecké benefity

Nástup nejlépe ihned, případně dle dohody.

SVÉ CV S UKÁZKAMI SVÝCH PRACÍ / PORTFOLIO ZASÍLEJTE NA: PETRIKOVA@CREAMRE.CZ

PPC specialista / správce sociálních sítíZlín

Hledáme do týmu PPC specialistu/ku. Jednoduše ppcčkaře, jehož náplní práce budou návrhy a vytváření nových kampaní pro téměř 100 nemovitostí v celé ČR a to ve vazbě na obchodní cíle společnosti. Součástí bude i optimalizace stávajících kampaní tak, aby dosahovaly co nejlepších výsledků.

Jakýkoliv přesah do dalších on-line marketingových aktivit vítáme, zejména zkušenosti se správou obsahu na sociálních sítích.

Koho potřebujeme?

  • PPC odborníka, který zná prostředí Google Adwords a Sklik
  • toho, kdo umí pracovat s PPC reklamou na sociálních sítích
  • kdo má zkušenosti s realizací kampaní jak do vyhledavače, tak i do obsahové sítě
  • toho, kdo ví co je to remarketing
  • má všeobecný přehled o online marketingu
  • má zkušenosti se správou firemního profilu na sociálních sítích a vytváření obsahu pro sociální sítě

Jaká je pracovní náplň?

  • návrh a nastavení PPC kampaní v AdWords, Sklik a na sociálních sítích
  • reporting a vyhodnocování úspěšnosti PPC kampaní
  • optimalizace kampaní
  • návrhy textových zpracování
  • orientace na konverzní poměr
  • případné vkládání a správa obsahu na sociální sítě

Proč být u nás spokojený?

  • dostatečný prostor pro seberealizaci, pro získání nových zkušeností
  • práce v areálu, práce v příjemném moderním prostředí
  • prostor pro uplatnění vlastních nápadů a jejich realizace
  • dynamický kolektiv
  • stravenky, sick days
  • účast na firemních akcích

Event manager - juniorZlín

Požadované vzdělání: Středoškolské

Máte organizační schopnosti, smysl pro detail, vášeň pro práci, jste flexibilní a při tom všem dobře zvládáte stres? Pojďte k nám. Hledáme EVENT MANAGERA/ku (JUNIOR).

Čím se bude u nás event manager/ka zabývat?

  • plánovat, koordinovat a samostatně realizovat akce (soutěže, výstavy, dny otevřených dveří, showroomy, apod.) na podporu prodeje
  • plánovat, koordinovat a samostatně realizovat eventy pro klienty, partnery a zaměstnance s následnou osobní účastí na eventech
  • kvalifikovaně odhadovat rozpočty a zajišťovat nejlepší možné cenové nabídky
  • pravidelné vyhodnocovat realizované eventy, včetně obchodního přínosu
  • objednávat a distribuovat reklamní předměty a jiné prezentační materiály společnosti

Co od event managera/ky očekáváme my?

  • zodpovědnost, samostatnost za svěřené úkoly – včasné dodání
  • pečlivost, spolehlivost – výsledky ideálně bez chyb
  • organizační a komunikační dovednosti
  • pozitivní přístup se schopností najít vždy to správné řešení (neznáme slovo nejde)
  • zkušenost s přípravou eventů výhodou
  • znalost práce na PC, MS Office, sociální sítě
  • řidičský průkaz skupiny B

Máme spoustu zajímavých projektů a chceme být vidět. Pojď nám s tím pomoct.

Manager marketingové produkceZlín

  • Máš zkušenosti s přípravou tiskovin, komunikací s agenturami a tiskárnami?
  • Víš, jak zadat brief grafikovi, aby odvedl tu nejlepší práci?
  • Orientuješ se ve výrobě reklamních cedulí, orientačních systémů, roll-upů a jiných POS materiálů, které na marketingovém oddělení potřebujeme?
  • Rád se postaráš o vzhled a označení našich budov, aby naši zákazníci byli spokojení?
  • Umíš hlídat termíny nejen dodavatelů, ale i svoje?

  • Zajišťování marketingových materiálů, jednání s dodavateli, zadávání a kontrola zakázek (tiskové materiály, reklamní předměty, orientační systémy, plachty, cedule atd.).
  • Zadávání podkladů do tisku, kontrola výstupů.
  • Kontrola realizace zakázek v terénu.
  • Správa našeho marketingového skladu, monitoring stavu zásob, zajišťování dotisků a potřeb pro obchodní tým.
  • Zajišťování označení našich nemovitostí, zadávání výroby a realizace vnitřních i vnějších orientačních systémů.
  • Administrativa související s marketingovou agendou.
  • Pomoc při pořádání eventů.

 Co oceníme?

  • Máš schopnost komunikovat se svými kolegy i zákazníky?
  • Jsi výborný týmový hráč, přesto exceluješ v samostatné práci?
  • Nebojíš se pracovat současně na více úkolech?
  • Vlastníš řidičský průkaz sk. B
  • Hledáš práci na plný úvazek?
  • Nezáleží, zda máš dokončenou SŠ nebo VŠ. U této pozice oceníme hlavně praxi v oboru.

ASISTENTKA JEDNATELEZlín

Nástup: 30.11.-0001
Typ prac. poměru: Pracovní smlouva
Požadované vzdělání: středoškolské vzdělání (maturita)

Hledáme asistentku jednatele - hledáme šéfovu pravou ruku!

Asistentku, která za svého nadřízeného myslí, která předvídá a řeší věci samostatně. Tu, která se za něj usměje, popř. zvedne prst. Tu, která Vám vyjasní nevyjasněné, vysvětlí nevysvětlené, dotáhne nedotažené. Která sdílí stejné hodnoty, podobně přemýšlí a nevadí jí stres a změny!

Co by měla ještě umět?

Měla by svého šéfa dobře znát, a být ve všech ohledech loajální. A měla by mít nastaveno, že její pracovní čas se odvíjí od jeho programu a dotažení veškeré operativy.

Jaká je ta pravá?

Ta, která svému šéfovi ušetří čas!

A jak to jde poznat?

Třeba tím, že kolegové chodí za ní, a ne za šéfem. Nebo tím, že šéf nechodí za nimi, ale za ní. A ona to už vyřeší!

A co bude součástí pracovní náplně konkrétněji?

  • Administrativní a organizační podpora vedení společnosti
  • Plánování a organizace pracovních jednání, příprava podkladů
  • Smluvní agenda - zajištění podpisů smluv, plných mocí a další dokumentace
  • Osobní účast na poradách, příprava podkladů, zpracování zápisů, kontrola vyplývajících úkolů
  • Zpracování a vedení samostatných agend napříč všemi odděleními
  • Přehled nad výstupy oddělení, koordinace dílčích projektů
  • Komunikace s veřejným i soukromým sektorem
  • Zajištění chodu a potřeb sekretariátu
  • Práce v interních systémech
  • Vyřizování telefonátů a korespondence
  • Uvedení návštěv a potřebný servis
  • Ostatní podpůrné administrativní práce

A proč by to mělo některé z Vás oslovit?

  • Samostatná práce, prostor pro vlastní seberealizaci a možný profesní růst
  • Rozmanitost práce, možnost na spoustě věcí se podílet
  • Práce v areálu, v příjemném moderním prostředí, na samotném sekretariátu vedení společnosti
  • a z benefitů samotných?
  • Vlastní kuchyňka
  • Stravenky či sick days
  • Vstupy na pořádané akce
  • Členství ve Vita Sana Clubu – v nejmodernějším Fitness ve Zlíně
  • a ostatní už osobně...těším se, že se mi ozvete!

Fakturační údaje

CREAM Real Estate s.r.o
Nuselská 262/34
14000  Praha 4 - Nusle

Investiční fond

CREAM SICAV, a.s.
140 00  Praha 4 - Nusle
IČO: 28545320
DIČ: CZ28545320