Kariéra

Staňte se členem našeho týmu!

Naším zájmem je získat správného člověka ve správný čas na správné místo! Všechny aktuálně volné pracovní pozice naleznete na této stránce. Pokud si myslíte, že některá z nabízených pozic odpovídá Vašim znalostem a zkušenostem, neváhejte a přihlaste se do výběrového řízení.

Aktuální nabízené pozice

GrafikZlín

Nástup: Ihned
Typ prac. poměru: Hlavní pracovní poměr
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru
Co říká CREAM Real Estate, s.r.o. o pozici:

!!!WANTED!!!

Hledáme do marketingového týmu nového grafika. Víme, jak těžké je vyznat se ve změti pracovních inzerátů, a proto Ti posíláme poděkování, které dostávají naši zaměstnanci, když slaví své 1. CREAM narozeniny. Přečti si ho a pokud si řekneš: „Jo, tohle je práce přesně pro mě“ – napiš, prosím, přímo Vladimírovi na: vrsovsky@creamre.cz a připoj své CV a portfolio.

TVÉ 1. CREAM NAROZENINY!
Děkujeme Ti, že jsi součástí právě našeho CREAM týmu. To, že jsi flexibilní, otevřený novým věcem a rychle se orientuješ ve výkresech, byl dobrý startovní bod. Na začátku jsi měl méně zkušeností s tiskovou grafikou v korporátním stylu, ale zapracoval jsi na sobě a rychle si se spoustu věcí doučil.

Dnes již zpracováváš samostatně orientační systémy, jednoduché animace pro online kampaně, videospoty a střílíš spoustu atraktivních online příspěvků na sociální sítě.

Jsme Ti velmi vděční, že se aktivně zapojuješ do propagace našich developerských projektů, vnášíš svěžest reklamním bannerům, online kampaním a do návrhů dáváš kus sebe sama.

Děkujeme Ti, že Tě neodradilo, když některé věci nešly podle našich představ. Hodně pomohlo, že jsi otevřený zpětné vazbě a umíš říci také svůj názor.

Děkujeme Ti! :-)

Fakturační údaje

CREAM Real Estate s.r.o
Nuselská 262/34
14000  Praha 4 - Nusle

Investiční fond

CREAM SICAV, a.s.
Nuselská 262/34
140 00  Praha 4 - Nusle
IČO: 28545320
DIČ: CZ28545320