Natáčení nového českého filmu v designových loftech na max32

23.04.2019
Vlastina Svátková, Vilma Cibulková, Tereza Kostková, Pavel Kříž, Alexander Rašilov, Milan Kňažko, Nela Boudová, Zuzana Norissová, Roman Vojtek a další.

Tyto přední české herce bylo možné potkat od středy do soboty ve Zlíně při natáčení filmu s názvem Můj příběh. Děj filmu se natáčel v designových loftech a před budovou max32.

„Oslovila nás společnost Pal Production, abychom jim poskytli prostory pro natáčení filmu Můj příběh, který je inspirovaný skutečným životním příběhem ze Zlínska. Vyšli jsme jim vstříc,“ řekl Martin Jarolím, ředitel skupiny CREAM, které budova max32 patří.

Golfové hřiště v areálu Čeladná

Film je inspirován knihou Callaway spisovatelky Zory Castillo. „Je to příběh o ženě trpící domácím násilím a o tom, co ji po zranění, které jí způsobil partner, vrátilo zpátky do života. Ztratila práci, kontakt s celým světem, uzavřela se do sebe, podlehla alkoholu i gamblerství," nastiňuje děj Castillo. "Název knihy Callaway je podle značky golfových holí. Právě golf byl sport, který hlavní hrdinku přivedl zpět do života,“ dodává spisovatelka.

Právě proto volba padla na skupinu CREAM, která provozuje 18jamkového hřiště s klubovnou v areálu Čeladná, kde se odehrává velká část příběhu. Podpora sportu je dlouholetou součástí aktivit skupiny CREAM. Kromě golfu na Čeladné, CREAM Bike Čeladná a podpory Barum Rally Zlín patří do portfolia skupiny také nejmodernější fitness a wellness centrum ve Zlínském kraji Vita Sana Club, který loni zařadil časopis Forbes mezi TOP 10 fitness center v České republice. Dále je to Gymnastika Zlín s více než tisícovou členskou základnou, podpora házené a jiných menších sportovních oddílových aktivit.

Natáčení ve Zlíně v designových loftech max32 proběhlo ve dnech 17. až 20. dubna 2019 a pokračovat bude o víkendu 3. až 5. května 2019. Filmaři využijí pro natáčení nejen lofty, ale také parkoviště a služby nájemců budovy. Na koprodukci filmu se podílí i zlínská filmová společnost IS Produkce, která patří mezi klienty skupiny CREAM.

CREAM podporuje sportovní aktivity už roky

Do portfolia aktivit patří také:

  • CREAM Bike Čeladná
  • Barum Rally Zlín
  • Fitness a wellness centrum Vita Sana Club
  • Gymnastika Zlín

Mohlo by vás zajímat
Natáčení nového českého filmu v designových loftech na max32

Do nového roku skupina CREAM přeje hlavně zdraví

18.12.2020
S končícím rokem 2020 se uzavírá období, které s sebou přineslo řadu velkých změn i nových výzev v našich osobních i pracovních životech. Chtěli bychom touto cestou vyjádřit poděkování za přízeň, kterou nám v letošním roce věnovali naši klienti. Věříme, že dobře nastavené a fungující obchodní…
Natáčení nového českého filmu v designových loftech na max32

První supermarket Albert Fresh je v Brně na MORAVÁKU

23.11.2020
Zcela nový koncept prodejny je od listopadu v provozu v administrativní budově MORAVÁK v Brně na Moravském náměstí. Každý nájemce budovy může využívat komfortu čerstvých a kvalitních potravin nebo cestou z práce jednoduše nakoupit. I to je jedním z benefitů, které nabízí administrativní budova…
Natáčení nového českého filmu v designových loftech na max32

Skupina CREAM dokončila v České Lípě další investici

25.09.2020
Úspěšnou kolaudací prostor byla dokončena dvouletá rekonstrukce budovy na Berkově ulici v České Lípě. Na velmi frekventovaném místě památkově chráněného území města vzniklo v přízemí osm reprezentativních obchodních jednotek a v patrech šest luxusních bytů.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace