Natáčení nového českého filmu v designových loftech na max32

23.04.2019
Vlastina Svátková, Vilma Cibulková, Tereza Kostková, Pavel Kříž, Alexander Rašilov, Milan Kňažko, Nela Boudová, Zuzana Norissová, Roman Vojtek a další.

Tyto přední české herce bylo možné potkat od středy do soboty ve Zlíně při natáčení filmu s názvem Můj příběh. Děj filmu se natáčel v designových loftech a před budovou max32.

„Oslovila nás společnost Pal Production, abychom jim poskytli prostory pro natáčení filmu Můj příběh, který je inspirovaný skutečným životním příběhem ze Zlínska. Vyšli jsme jim vstříc,“ řekl Martin Jarolím, ředitel skupiny CREAM, které budova max32 patří.

Golfové hřiště v areálu Čeladná

Film je inspirován knihou Callaway spisovatelky Zory Castillo. „Je to příběh o ženě trpící domácím násilím a o tom, co ji po zranění, které jí způsobil partner, vrátilo zpátky do života. Ztratila práci, kontakt s celým světem, uzavřela se do sebe, podlehla alkoholu i gamblerství," nastiňuje děj Castillo. "Název knihy Callaway je podle značky golfových holí. Právě golf byl sport, který hlavní hrdinku přivedl zpět do života,“ dodává spisovatelka.

Právě proto volba padla na skupinu CREAM, která provozuje 18jamkového hřiště s klubovnou v areálu Čeladná, kde se odehrává velká část příběhu. Podpora sportu je dlouholetou součástí aktivit skupiny CREAM. Kromě golfu na Čeladné, CREAM Bike Čeladná a podpory Barum Rally Zlín patří do portfolia skupiny také nejmodernější fitness a wellness centrum ve Zlínském kraji Vita Sana Club, který loni zařadil časopis Forbes mezi TOP 10 fitness center v České republice. Dále je to Gymnastika Zlín s více než tisícovou členskou základnou, podpora házené a jiných menších sportovních oddílových aktivit.

Natáčení ve Zlíně v designových loftech max32 proběhlo ve dnech 17. až 20. dubna 2019 a pokračovat bude o víkendu 3. až 5. května 2019. Filmaři využijí pro natáčení nejen lofty, ale také parkoviště a služby nájemců budovy. Na koprodukci filmu se podílí i zlínská filmová společnost IS Produkce, která patří mezi klienty skupiny CREAM.

CREAM podporuje sportovní aktivity už roky

Do portfolia aktivit patří také:

  • CREAM Bike Čeladná
  • Barum Rally Zlín
  • Fitness a wellness centrum Vita Sana Club
  • Gymnastika Zlín

Mohlo by vás zajímat
Natáčení nového českého filmu v designových loftech na max32

Ohlédnutí se za rokem 2022

22.12.2022
Kde je vůle, tam je cesta CREAM Real Estate je společnost, která má více než 20letou tradici a bohaté zkušenosti na českém poli nemovitostí. Zasloužila se o znovuzrození zlínského mrakodrapu Jednadvacítky a také o začátek revitalizace bývalých továrních budov v 14 a 15, které dnes fungují jako…
Natáčení nového českého filmu v designových loftech na max32

Bydlení v loftech je stále netradiční, přesto praktické

14.12.2022
Stále poměrně netradiční, přesto praktické, využití prostoru. Loftové bydlení vzniklo v 60. letech v USA, kdy více lidí zatoužilo bydlet ve velkoměstech, ale jejich finanční situace jim nedovolovala pronájem plnohodnotného bytu či domu. Pro tento účel jim posloužily bývalé průmyslové…
Natáčení nového českého filmu v designových loftech na max32

Nově otevřená prodejna Albert ve 12. budově ve Zlíně

01.12.2022
Otevření nové pobočky Albertu proběhlo 23. listopadu 2022 na 12. budově v ulici Jana Antonína Bati v areálu bývalých baťových závodů. Koncem listopadu se v areálu Svit veřejnosti ukázala prodejna Albert, ve které nechybí čerstvé pečivo, masné výrobky ani produkty z řady Fresh bar a…
Natáčení nového českého filmu v designových loftech na max32

Na vědomost se dává, že MORAVÁK už je tu tři roky, sláva!

16.11.2022
Multifunkční budova MORAVÁK nabízí exkluzivní kancelářské i obchodní prostory v plně zrekonstruované budově na Moravském náměstí. Roku 2019 byla dokončena rozsáhlá, přesto citlivá rekonstrukce. Architekti dbali na původní vzhled budovy, který přenesli i do nových návrhů. Symetrie, pravidelnost a…