Natáčel se u nás nový životopisný film Davida Ondříčka - Zátopek

10.09.2019
Do areálu bývalých Baťových závodů se na víkend přesunulo natáčení filmu Davida Ondříčka Zátopek, který zde začínal s během.

Legendární běžec Emil Zátopek zde v roce 1941 odstartoval svou hvězdnou běžeckou kariéru. Právě tato scéna nesmí v připravovaném Ondříčkově filmu chybět.

Společnost CREAM Real Estate vyšla filmařům vstříc a pronajala jim prostory na parkovišti, kde se odehrávala hlavní scéna dobového závodu. V desátém patře 34. budovy zase našlo zázemí bezmála 250 komparzistů. Velká část z nich stála spolu s Václavem Neužilem, alias Emilem Zátopkem, na startovací čáře závodu.

Původně bylo natáčení plánováno na květem, ale díky nepříznivé předpovědi počasí se přesunulo na začátek září. Videa a fotografie z natáčecího dne jsou k dispozici na stránkách Zlínského deníku a regionální mutace idnes.cz.

Zdroj foto: Zlínský deník, idnes.cz

Mohlo by vás zajímat
Natáčel se u nás nový životopisný film Davida Ondříčka - Zátopek

Do nového roku skupina CREAM přeje hlavně zdraví

18.12.2020
S končícím rokem 2020 se uzavírá období, které s sebou přineslo řadu velkých změn i nových výzev v našich osobních i pracovních životech. Chtěli bychom touto cestou vyjádřit poděkování za přízeň, kterou nám v letošním roce věnovali naši klienti. Věříme, že dobře nastavené a fungující obchodní…
Natáčel se u nás nový životopisný film Davida Ondříčka - Zátopek

První supermarket Albert Fresh je v Brně na MORAVÁKU

23.11.2020
Zcela nový koncept prodejny je od listopadu v provozu v administrativní budově MORAVÁK v Brně na Moravském náměstí. Každý nájemce budovy může využívat komfortu čerstvých a kvalitních potravin nebo cestou z práce jednoduše nakoupit. I to je jedním z benefitů, které nabízí administrativní budova…
Natáčel se u nás nový životopisný film Davida Ondříčka - Zátopek

Skupina CREAM dokončila v České Lípě další investici

25.09.2020
Úspěšnou kolaudací prostor byla dokončena dvouletá rekonstrukce budovy na Berkově ulici v České Lípě. Na velmi frekventovaném místě památkově chráněného území města vzniklo v přízemí osm reprezentativních obchodních jednotek a v patrech šest luxusních bytů.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace