Ohlédnutí se za rokem 2022

22.12.2022

Kde je vůle, tam je cesta

CREAM Real Estate je společnost, která má více než 20letou tradici a bohaté zkušenosti na českém poli nemovitostí. Zasloužila se o znovuzrození zlínského mrakodrapu Jednadvacítky a také o začátek revitalizace bývalých továrních budov v 14 a 15, které dnes fungují jako zlínská kulturní instituce. Během let se zájem společnosti zaměřil spíše na budování multifunkčního konceptu. Jedná se o budovy, které byly navrženy s akcentem na doplnění služeb a nových funkcí při využití možností budovy. Projekty se stále rozvíjí a zdokonalují, zároveň už má i svá odvětví v podobě CREAM House, CREAM Investment Fund a další. Následně se pracuje na rozvoji, rekonstrukci a výstavbě administrativních a multifunkčních prostor na území celé České republiky.

Události, které se odehrály v nedávné minulosti a stále se odehrávají, na nás mají velký dopad. Jednak v podobě ekonomického vývoje společnosti, ale také ve změně sociálního vnímání. I přesto se nám v uplynulém kalendářním roce povedlo několik úspěchů, na které si dovolujeme být pyšní. Ve Zlíně jsme pomohli otevřít prodejny – Pepco, Albert, Traficon a BENNON. Nový showroom prezentuje Stosa Cucine. Půl patra kancelářských prostor si ve Zlíně osvojila i Ovečkárna. Nezisková organizace Za Sklem už obývá celé patro v Brně na MORAVÁKU, kterému dali název – Prostor, který léčí. Ve Zlíně se zabydlují na budově HOUSE 64.

V rámci posílení vizuální prezentace máme radost z instalace světelného označení budov MORAVÁK a HOUSE 64. Dále jsme rozjednali nové spolupráce a dali prostor mnoha lidem. Kontinuálně také pracujeme na investičních projektech s několikaletým výhledem. Změny zaznamenal i interní chod společnosti. Ve zkratce řečeno, těšíme se na výzvy, které nám přinese rok 2023.

Zároveň jsme se s některými klienty museli rozloučit. I přesto doufáme, že se každému jednomu klientovi, se kterým jsme se rozloučili, úspěšně daří.

A vám, našim stávajícím klientům, bychom chtěli poděkovat.

Poděkovat za to, že i přes peripetie nedávných a současných událostí jste stále s námi. Poděkovat za trpělivost, kterou máte při oznamování i pro nás nových a náhlých rozhodnutí. Vězte, že tato situace ovlivňuje nás všechny a nedělá radost nikomu. Řídíme se heslem: „Kde je vůle, tam je cesta.“ A proto věříme, že budovaní soudržnosti s našimi klienty je klíčové.

Do roku 2023 bychom vám proto chtěli popřát pevnou půdu pod nohama a pozitivní mysl.

Hodně zdaru a úspěchů vám přeje

CREAM Real Estate

Mohlo by vás zajímat
Ohlédnutí se za rokem 2022

Bydlení v loftech je stále netradiční, přesto praktické

14.12.2022
Stále poměrně netradiční, přesto praktické, využití prostoru. Loftové bydlení vzniklo v 60. letech v USA, kdy více lidí zatoužilo bydlet ve velkoměstech, ale jejich finanční situace jim nedovolovala pronájem plnohodnotného bytu či domu. Pro tento účel jim posloužily bývalé průmyslové…
Ohlédnutí se za rokem 2022

Nově otevřená prodejna Albert ve 12. budově ve Zlíně

01.12.2022
Otevření nové pobočky Albertu proběhlo 23. listopadu 2022 na 12. budově v ulici Jana Antonína Bati v areálu bývalých baťových závodů. Koncem listopadu se v areálu Svit veřejnosti ukázala prodejna Albert, ve které nechybí čerstvé pečivo, masné výrobky ani produkty z řady Fresh bar a…
Ohlédnutí se za rokem 2022

Na vědomost se dává, že MORAVÁK už je tu tři roky, sláva!

16.11.2022
Multifunkční budova MORAVÁK nabízí exkluzivní kancelářské i obchodní prostory v plně zrekonstruované budově na Moravském náměstí. Roku 2019 byla dokončena rozsáhlá, přesto citlivá rekonstrukce. Architekti dbali na původní vzhled budovy, který přenesli i do nových návrhů. Symetrie, pravidelnost a…