Na vědomost se dává, že MORAVÁK už je tu tři roky, sláva!

16.11.2022

Multifunkční budova MORAVÁK nabízí exkluzivní kancelářské i obchodní prostory v plně zrekonstruované budově na Moravském náměstí. Roku 2019 byla dokončena rozsáhlá, přesto citlivá rekonstrukce. Architekti dbali na původní vzhled budovy, který přenesli i do nových návrhů. Symetrie, pravidelnost a rovné linie. To vše vystihuje novou podobu domu.

K možnosti pronájmu jsou kanceláře, které se přizpůsobí potřebám klientů. K dispozici se nabízí prostory pro podnikatele nebo menší firmy, ale také kanceláře vhodné pro početné firmy, jejichž pole působnosti bývá i na zahraničním trhu. Volné obchodní jednotky si rychle našly své nájemníky, kterými nyní jsou RE/MAX G8 Reality nebo prodejna Albert Fresh. Samozřejmostmi budovy jsou bezbariérový přístup, reprezentativní recepce, dva výtahy, kuchyňky, sdílená zasedací místnost a nově také sdílená vybavená kancelář. Součástí každé kanceláře jsou klimatizace a vlastní stínění.

Přímo před budovou se rozprostírá park na Moravském náměstí, který dokončuje celkovou revitalizaci a nyní nabídne atraktivní podobu veřejného prostoru, který dle současných tendencí navrací zeleň do měst. Umožní únik z pracovního světa do klidného prostředí. Zároveň pravidelně ožívá vánočními trhy, zimním kluzištěm a dalšími kulturními akcemi.

Lokalita MORAVÁKU je velmi příhodná. V bezprostřední blízkosti budovy je množství kaváren a restaurací, Hotel Continental Brno nebo například Katastrální úřad pro Jihomoravský kraj a Katastrální pracoviště Brno – město.

Dalším benefitem je také skvělá dostupnost MHD zastávek, množství parkovacích domů v okolí a pětiminutová vzdálenost od vlakového nádraží. Díky snadnému napojení na dálnice je umožněn jednoduchý přesun do Prahy, Vídně nebo Bratislavy.

Jeden z dlouhodobých cílů společnosti CREAM Real Estate je stále posouvat a zdokonalovat služby, proto se klienti MORAVÁKU v následující době mají na co těšit.

Mohlo by vás zajímat
Na vědomost se dává, že MORAVÁK už je tu tři roky, sláva!

Ohlédnutí se za rokem 2022

22.12.2022
Kde je vůle, tam je cesta CREAM Real Estate je společnost, která má více než 20letou tradici a bohaté zkušenosti na českém poli nemovitostí. Zasloužila se o znovuzrození zlínského mrakodrapu Jednadvacítky a také o začátek revitalizace bývalých továrních budov v 14 a 15, které dnes fungují jako…
Na vědomost se dává, že MORAVÁK už je tu tři roky, sláva!

Bydlení v loftech je stále netradiční, přesto praktické

14.12.2022
Stále poměrně netradiční, přesto praktické, využití prostoru. Loftové bydlení vzniklo v 60. letech v USA, kdy více lidí zatoužilo bydlet ve velkoměstech, ale jejich finanční situace jim nedovolovala pronájem plnohodnotného bytu či domu. Pro tento účel jim posloužily bývalé průmyslové…
Na vědomost se dává, že MORAVÁK už je tu tři roky, sláva!

Nově otevřená prodejna Albert ve 12. budově ve Zlíně

01.12.2022
Otevření nové pobočky Albertu proběhlo 23. listopadu 2022 na 12. budově v ulici Jana Antonína Bati v areálu bývalých baťových závodů. Koncem listopadu se v areálu Svit veřejnosti ukázala prodejna Albert, ve které nechybí čerstvé pečivo, masné výrobky ani produkty z řady Fresh bar a…