Vita Sana Club spouští FunPark FABRIKA

29.07.2020
V areálu bývalých Baťových závodů vyrostlo sportovní a zábavní centrum FunPark FABRIKA, ve kterém je od úterý 28. července pro veřejnost otevřený první jump park ve Zlíně.

Dále se můžete těšit na parkourové hřiště, herní zónu pro nejmenší, večer je plánováno letní kino a open air koncerty. Síly zde spojilo fitness centrum Vita Sana Club, Gymnastika Zlín se společností CREAM. Společně chtějí veřejnosti ukázat, že právě v těchto místech v budoucnu vznikne jedno z největších volnočasových center s názvem FABRIKA.

Nový rozměr sportovních aktivit ve Zlíně

„FABRIKA bude z velké části otevřená sportovním aktivitám pro veřejnost. V nejvyšších patrech volnočasového centra FABRIKA jsou na ploše 10 000 m2 navrženo celkem 10 nových sportovní ploch. Je zde plánováno kluziště, plocha pro gymnastiku a parkour, víceúčelová hala a tzv. kit zóna s jump parkem a hlídáním dětí. Nabídku doplní sály pro karate, floorbal a aerobic,“ říká Jan Pravda, provozovatel největšího fitness clubu ve Zlíně Vita Sana Club. Ve Zlíně aktuálně působí mnoho sportovních klubů, které dlouhodobě bojují s nedostatkem zázemí pro další rozvoj. V plánech je i vznik Sportovní akademie, která bude zaměřená na výchovu talentované sportovní mládeže. Mohlo by se jednat o formát střední školy, v jejíž nabídce by byly obory jako trenérství, fyzioterapie, sportovní management nebo sportovní marketing.

Cílem je mít nejen moderní sportoviště, ale i dál vychovávat a vzdělávat osobnosti, které budou fungovat jako profesionálové ve světě sportu. „Je to úplně nový rozměr spolupráce a nabídky sportovních aktivit ve Zlíně, pro který potřebujeme silného partnera. Proto jsme vstoupili do jednání se skupinou CREAM, která dlouhodobě podporuje řadu sportovních aktivit ve Zlíně,“ doplnil Pravda. „Myšlenka jednoho velkého sportovního centra nám i s ohledem na aktuální trendy v oblasti trhu s nemovitostmi dává smysl.

FABRIKA do jisté míry zůstane obchodním centrem, ale nabídka značek bude v nové úpravě více orientovaná na sport, restaurace a další služby spojené se zdravým životným stylem,“ říká Martin Jarolím, člen představenstva skupiny CREAM. V polovině května letošního roku bylo vydáno právoplatné stavební povolení. „Jestli se začne stavět v příštím roce, o tom rozhodne vývoj ekonomické situace s ohledem na COVID. V případě dramatických změn se ovšem maximálně rozhodneme o odložení realizace. Jinak nám nic nebrání v tom, abychom začali stavět v příštím roce,“ doplnil Jarolím.

Otevřeno každý den

FunPark FABRIKA je od úterý otevřen každý den po dobu od 8 do 21 hodin. Přijít může každý, kdo miluje trampolíny, parkour, nebo se chce zabavit v mobilní herní zóně. K dispozici bude na místě i možnost malého občerstvení. Vstup do FunParku FABRIKA je zdarma, pouze místo na trampolínách je potřeba rezervovat na webových stránkách eshop.gymnastikazlin.cz.

Mohlo by vás zajímat
Vita Sana Club spouští FunPark FABRIKA

Barum Czech Rally Zlín 2024: Adrenalin se po roce vrátí do ulic Zlína

05.02.2024
I v letošním roce se bude konat jedna z nejočekávanějších a nejvýznamnějších událostí motoristického sportu – 53. ročník Barum Czech Rally Zlín. Prestižní závod, který odstartuje víkend plný rychlostních zkoušek, adrenalinu a nezapomenutelné atmosféry, se pojede v pátek 16. srpna 2024. Barum Czech…
Vita Sana Club spouští FunPark FABRIKA

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2024 přeje skupina CREAM

19.12.2023
Pomalu se rok 2023 chýlí ke konci a my bychom chtěli využít této příležitosti, abychom se zastavili a poděkovali vám, našim cenným klientům a obchodním partnerům. Vaše důvěra a podpora jsou hnací silou našeho úspěchu a motivací k neustálému zlepšování. Víme, že uplynulý rok 2023 byl plný výzev, ale…
Vita Sana Club spouští FunPark FABRIKA

Hlavním sponzorem turnaje v házené byla společnost CREAM Real Estate

05.12.2023
V neděli 3. prosince 2023 se uskutečnil mládežnický turnaj v miniházené 4+1, na kterém se představily talentované týmy nejen ze Zlínského kraje. Mikulášského turnaje se zúčastnilo celkem 28 týmů ze 14 klubů z České republiky i ze Slovenska. Jedním z hlavních sponzorů turnaje, který se koná již…
Vita Sana Club spouští FunPark FABRIKA

Jak je na tom trh nemovitostí v roce 2023?

19.10.2023
V předchozích kvartálech cena nemovitostí na českém trhu stagnovala, ba dokonce v mnoha regionech klesala. V posledních několika týdnech je však vývoj zase trochu jiný, přičemž v hlavním městě a jeho širším okolí ceny opět rostou, zatímco na jižní Moravě klesají. Kdy je nejlepší pustit se do…