Společnost CREAM vyhlásila zvláštní opatření pro ochranu zdraví

11.03.2020
Vedení investiční skupiny CREAM respektuje mimořádná opatření a doporučení Ministerstva zdravotnictví ČR ve vztahu k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí rozšíření onemocnění COVID-19.

V zájmu ochrany zdraví zaměstnanců i klientů vedení společnosti rozhodlo o nařízení zvláštního režimu na pracovišti do pátku 20. března. Opatření uvnitř společnosti se týká zejména omezení počtu osob v místě výkonu práce a omezení kontaktu s okolím pouze na bezodkladná jednání.

Operátoři Zákaznického centra jsou připraveni veškeré externí požadavky přijímat telefonicky na lince 573 776 333 či elektronicky prostřednictvím emailu zakaznickecentrum@creamre.cz. Stávající klienti mohou i nadále využívat možnosti uživatelského rozhraní Klientského portálu nebo telefonní linku 573 776 776.

Pracovníci, kteří mohou vykonávat práci z domova, budou plnohodnotně využívat režimu home office, ostatní pracovníci společnosti budou řešit pouze nezbytně nutné případy. Zároveň se ze strany společnosti jedná o podporu rodičům dětí, které v důsledku vyhlášených opatření nechodí do školy.

Chod společnosti nebude tímto nařízením nijak narušen.


Mohlo by vás zajímat
Společnost CREAM vyhlásila zvláštní opatření pro ochranu zdraví

Do Baťova areálu ve Zlíně se vrací výroba obuvi, budou tam Vasky

03.05.2021
Původně centrální sklad obuvi, dnes administrativní zázemí společnosti CREAM Real Estate a řady firem, které rozlehlé prostory využívají zejména jako sklady. Budovu s číslem popisným 34 takto dnes využívá například firma ALPINE, Baťa a v blízké budoucnosti nově i zlínský výrobce stylové obuvi Vasky…