Společnost CREAM vyhlásila zvláštní opatření pro ochranu zdraví

11.03.2020
Vedení investiční skupiny CREAM respektuje mimořádná opatření a doporučení Ministerstva zdravotnictví ČR ve vztahu k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí rozšíření onemocnění COVID-19.

V zájmu ochrany zdraví zaměstnanců i klientů vedení společnosti rozhodlo o nařízení zvláštního režimu na pracovišti do pátku 20. března. Opatření uvnitř společnosti se týká zejména omezení počtu osob v místě výkonu práce a omezení kontaktu s okolím pouze na bezodkladná jednání.

Operátoři Zákaznického centra jsou připraveni veškeré externí požadavky přijímat telefonicky na lince 573 776 333 či elektronicky prostřednictvím emailu zakaznickecentrum@creamre.cz. Stávající klienti mohou i nadále využívat možnosti uživatelského rozhraní Klientského portálu nebo telefonní linku 573 776 776.

Pracovníci, kteří mohou vykonávat práci z domova, budou plnohodnotně využívat režimu home office, ostatní pracovníci společnosti budou řešit pouze nezbytně nutné případy. Zároveň se ze strany společnosti jedná o podporu rodičům dětí, které v důsledku vyhlášených opatření nechodí do školy.

Chod společnosti nebude tímto nařízením nijak narušen.


Mohlo by vás zajímat

Do nového roku skupina CREAM přeje hlavně zdraví

18.12.2020
S končícím rokem 2020 se uzavírá období, které s sebou přineslo řadu velkých změn i nových výzev v našich osobních i pracovních životech. Chtěli bychom touto cestou vyjádřit poděkování za přízeň, kterou nám v letošním roce věnovali naši klienti. Věříme, že dobře nastavené a fungující…
Společnost CREAM vyhlásila zvláštní opatření pro ochranu zdraví

První supermarket Albert Fresh je v Brně na MORAVÁKU

23.11.2020
Zcela nový koncept prodejny je od listopadu v provozu v administrativní budově MORAVÁK v Brně na Moravském náměstí. Každý nájemce budovy může využívat komfortu čerstvých a kvalitních potravin nebo cestou z práce jednoduše nakoupit. I to je jedním z benefitů, které nabízí administrativní budova…
Společnost CREAM vyhlásila zvláštní opatření pro ochranu zdraví

Skupina CREAM dokončila v České Lípě další investici

25.09.2020
Úspěšnou kolaudací prostor byla dokončena dvouletá rekonstrukce budovy na Berkově ulici v České Lípě. Na velmi frekventovaném místě památkově chráněného území města vzniklo v přízemí osm reprezentativních obchodních jednotek a v patrech šest luxusních bytů.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace