Marketingový asistent/ka

Vavrečkova 5657, Zlín
Nástup: ihned
Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
Požadované vzdělání:
Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Koho hledáme

Hledáme kolegu či kolegyni do mladého marketingového týmu. Vaší rolí bude psaní textů pro účel podpory prodeje v oblasti realit, administrativní podpora (práce v systému, vytváření objednávek, navádění faktur), produkční úkoly (pořizování dokumentace nemovitostí) a spolupráce na přípravě firemních eventů. Práce je vhodná pro absolventy.

Náplň práce

  • psaní textů pro účel podpory prodeje v oblasti realit
  • administrativní podpora (práce v systému, vytváření objednávek, navádění faktur)
  • produkční úkoly (pořizování dokumentace nemovitostí)
  • spolupráce na přípravě firemních eventů

Požadujeme

  • vzdělání v oblasti marketingu (Bc.)
  • komunikační a organizační dovednosti
  • flexibilitu
  • schopnost týmové práce
  • ochotu učit se novým věcem
  • talent na copywriting
  • bezchybný ústní a písemný projev v českém jazyce
  • dobrou znalost anglického jazyka (úroveň B2)
  • pečlivost
  • zodpovědnost a preciznost
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • práci na plný úvazek
  • možnost růstu
  • zázemí stabilního zaměstnavatele

Benefity

  • sick days
  • cafeterie
  • možnost členství ve Vita Sana Club
  • firemní stravovaní
  • parkování u budovy

Společnost CREAM Real Estate se specializuje na poskytování služeb v oblasti realit, developmentu, facility managementu, energií a asset managementu. Zázemí společnosti je ve Zlíně v bývalém areálu Baťova továrny, který z významné části vlastní a také revitalizuje. Aktivity společnosti stojí převážně na vzájemné důvěře a spolupráci. Jen tak mohou vzniknout solidní základy dlouhodobě udržitelných vztahů a prosperity.

Skupina CREAM v současnosti spravuje více než 100 nemovitostí v 62 městech České republiky v atraktivních centrálních městských lokalitách.

Kontaktní osoba: Jaroslava Blažková