Uklízeč/ka

Vavrečkova 5657, Zlín
Nástup: ihned
Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
Požadované vzdělání:
Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Koho hledáme

Společnost CREAM Real Estate, s.r.o. hledá na HPP posilu na úklidové služby interiérů a exteriérů v budovách areálu Svit Zlín.

Náplň práce

  • úklid budov, společných prostor bytových a nebytových jednotek, převážně v bývalém areálu Svit Zlín
  • jednosměnný provoz, pracovní doba 5:30 až 14:00 hod.

Požadujeme

  • spolehlivost, cit pro pořádek, pracovitost, vstřícnost

Výhody

  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • nástupní plat 140 Kč/hod.
  • práci na plný, popřípadě zkrácený úvazek
  • po zapracování pracovní oděv, stravenky, parkování v areálu zdarma

Společnost CREAM Real Estate se specializuje na poskytování služeb v oblasti realit, developmentu, facility managementu, energií a asset managementu. Zázemí společnosti je ve Zlíně v bývalém areálu Baťova továrny, který z významné části vlastní a také revitalizuje. Aktivity společnosti stojí převážně na vzájemné důvěře a spolupráci. Jen tak mohou vzniknout solidní základy dlouhodobě udržitelných vztahů a prosperity.

Skupina CREAM v současnosti spravuje více než 100 nemovitostí v 62 městech České republiky v atraktivních centrálních městských lokalitách.

Kontaktní osoba: Alena Vlkolenszká