Operátor zákaznické linky - obchod

Vavrečkova 5657, Zlín
Nástup: ihned
Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
Požadované vzdělání:
Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Náplň práce

  • přijímání poptávek ze všech zdrojů (webové stránky, e-mail, sociální sítě, chat, telefon)
  • předávání poptávek na zodpovědné pracovníky
  • kontrola zadaných poptávek
  • komunikace s klienty prostřednictvím nástrojů, jako jsou e-mail, telefon, mobilní aplikace, videohovory
  • kontaktování neobsloužených klientů
  • domlouvání prohlídek prostor
  • kontrola probíhajících obchodních aktivit, kontrola termínů a kvality
  • dohled nad vznikajícími smluvními vztahy s novými klienty
  • spolupráce s marketingovým oddělením na prezentaci nabízených prostor k pronájmu
  • spolupráce s technickým oddělením na přípravě prostoru pro předání klientovi
  • pronájem vzorových kanceláří a bytů
  • administrativa spojená s chodem Zákaznického centra
  • zastupování specialistů Zákaznického centra pečujících o stávající klientelu
  • plnění pokynů nadřízeného

Požadujeme

  • střední odborné vzdělání s maturitou
  • znalost práce na PC, Microsoft Office, komunikačních nástrojů a aplikací
  • vynikající komunikační dovednosti po telefonu
  • základní komunikaci v angličtině
  • chuť učit se novým věcem
  • organizační schopnosti
  • samostatnost

Benefity

  • zázemí stabilní společnosti
  • práce v perspektivním oboru
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • firemní benefity
  • možnost osobního rozvoje

Společnost CREAM Real Estate se specializuje na poskytování služeb v oblasti realit, developmentu, facility managementu, energií a asset managementu. Zázemí společnosti je ve Zlíně v bývalém areálu Baťova továrny, který z významné části vlastní a také revitalizuje. Aktivity společnosti stojí převážně na vzájemné důvěře a spolupráci. Jen tak mohou vzniknout solidní základy dlouhodobě udržitelných vztahů a prosperity.

Skupina CREAM v současnosti spravuje více než 100 nemovitostí v 62 městech České republiky v atraktivních centrálních městských lokalitách.

Kontaktní osoba: Janette Brandová