nové pulzující místo ve Zlíně

Představujeme prémiovélofty

Dynamická multifunkční budova max32 kombinuje práci, bydlení a zábavu. Poskytuje maximální komfort i prostor pro realizaci kreativních nápadů a myšlenek. Tento ambiciózní projekt vznikl kompletní rekonstrukcí 32. budovy v areálu bývalých Baťových továren ve Zlíně. Tvář mu vtiskl mezinárodně uznávaný ateliér CMS architects. Projekt byl nominován i v soutěži Nejlepší z realit – Best of Realty 2016.

Moderní lofty

prostor s jedinečným charakterem a industriálním nádechem

perfektní dostupnost pro každého

Atraktivnílokalita

Jednou z hlavních výhod budovy max32 je centrální lokalita. V pěší dostupnosti je kompletní občanská vybavenost – bankomat, pošta, nemocnice, hotel, restaurace, parkoviště, ale i škola, divadlo či park.

max32

úspěšný projekt rekonstrukce průmyslové budovy v centru Zlína do standardu A

revitalizace průmyslového areálu

Industriálníšarm

Rekonstrukce budovy max32 je součástí dlouhodobého plánu revitalizace bývalého areálu Baťovy továrny. Cílem je proměnit oblast v pulzující městskou čtvrť.

reprezentativní místo v centru Zlína

Variabilníkanceláře

V budově max32 jsou připraveny typizované kanceláře s výměrami 28 m², 41 m² a 74 m² i volné plochy pro výstavbu open space kanceláří.

bydlete jinak, bydlete na max32

Originální loftovébydlení

Nevšední lofty jsou vhodné pro bydlení i tvůrčí činnost. Snoubí vášeň a styl, svobodu a prostorovou volnost. Každé ubytovací patro poskytuje originální loftové bydlení se světlou výškou 4,2 m. I vy se můžete zabydlet na max32 s jedinečným charakterem.

Osobité kouzlo

Všechny lofty jsou dokonale prosvětlené a nabízí stylové bydlení.

nepřetržitý provoz 24 hodin denně

Přirozeně vlídné prostředírecepce

Máte zájem o volné prostory?

Zavolejte nám +420 573 776 333
PO až ČT: 8.00 - 17.00, PÁ: 8.00 - 15.00