Vita Sana Club má nové ambiciózní plány: Sportovní akademii ve Zlíně

16.04.2019
Je to rok, co časopis Forbes zařadil na 3. místo Vita Sana Club ve Zlíně v žebříčku TOP10 nejzajímavějších fitness center v České republice.

Dnes Vita Sana Club posouvá nabídku sportovního vyžití ve Zlíně dalším směrem. Plánuje vytvoření sportovní akademie, která by veřejnosti nabízela nejen sportovní aktivity, ale i vzdělávání.

„Chceme, aby ve Zlíně vznikla komplexní nabídka sportovních a vzdělávacích aktivit pro sportovce a všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl. Naše zkušenost nám říká, že ve městě chybí nabídka dalšího vzdělávání pro sportovce v oblasti trenérství, sportovního managementu a fyzioterapie,“ říká Jan Pravda, jednatel Vita Sana Clubu a zároveň i člen výboru spolku Gymnastika Zlín. Ten aktuálně veřejnosti nabízí sportovní gymnastiku a parkour pro děti i dospělé.

„Chceme vychovávat sportovce a sportovně vzdělané osobnosti, kteří ve chvíli, kdy ukonči svou aktivní sportovní kariéru, můžou ve Zlíně nabídnout klubům své aktivity v oblastech trenérství nebo managementu. S touto myšlenkou chceme propojit sportovní kluby a vytvořit podmínky pro vznik akademie napříč všemi sporty. Prozatím jsme vstoupili do jednání s oddílem floorbalu, karate a se Sportovními kluby Zlín, kteří dnes sdružují 28 sportovních spolků. Těm bychom touto cestou mohli nabídnout sportovní plochy, kterých je dnes ve Zlíně nedostatek,“ odkrývá plány Jan Pravda.

Nový rozměr sportovních aktivit

V návrhu je vznik několika samostatných sportovišť pod jednou střechou. Kromě prostor pro sportovní gymnastiku, parkour, floorbal, karate, tanec, moderní gymnastiku, aerobik a snad v budoucnu i dalších sportů, jako například házené a volejbalu, by mohlo v centru Zlína vzniknout i kluziště pro spolky a veřejnost.

„Je to úplně nový rozměr nabídky sportovních aktivit ve Zlíně, pro který potřebujeme silného partnera. Proto jsme s těmito plány v prvním kroku oslovili skupinu CREAM,“ doplnil Pravda. Vita Sana Club a Gymnastika Zlín patří do portfolia skupiny CREAM, která tyto sportovní aktivity i dlouhodobě finančně podporuje.

„Máme za sebou jen úvodní jednání a zdá se, že bychom mohli pro své plány využít prostory, se kterými počítá multifunkční centrum FABRIKA, jejíž výstavbu CREAM dlouhodobě plánuje ve východní části areálu bývalých baťovských závodů ve Zlíně,“ uzavřel Pravda.

„Jedná se o aktivity, které ve Zlíně podporujeme, tak proč je nedat pod jednu střechu, a FABRIKA se v tomto směru nabízí. Vznikl by tím unikátní komplex, který v České republice doposud chybí,“ komentoval Martin Jarolím, ředitel skupiny CREAM. V centru Zlína by v budoucnu vyrostl moderní shopping mall, food hall a sportovní aréna v jednom. Věříme, že v budoucnu by stovky sportovců ze zlínského kraje mohly najít zázemí ve sportovní akademii moderního multifunkčního centra FABRIKA.

Nabídka vzdělávacích a sportovních aktivit

  • Vzdělávání pro sportovce
  • Vzdělávání v oblasti sportovního managementu
  • Akademie napříč všemi sporty
  • Nové sportovní plochy

Mohlo by vás zajímat
Vita Sana Club má nové ambiciózní plány: Sportovní akademii ve Zlíně

Do nového roku skupina CREAM přeje hlavně zdraví

18.12.2020
S končícím rokem 2020 se uzavírá období, které s sebou přineslo řadu velkých změn i nových výzev v našich osobních i pracovních životech. Chtěli bychom touto cestou vyjádřit poděkování za přízeň, kterou nám v letošním roce věnovali naši klienti. Věříme, že dobře nastavené a fungující obchodní…
Vita Sana Club má nové ambiciózní plány: Sportovní akademii ve Zlíně

První supermarket Albert Fresh je v Brně na MORAVÁKU

23.11.2020
Zcela nový koncept prodejny je od listopadu v provozu v administrativní budově MORAVÁK v Brně na Moravském náměstí. Každý nájemce budovy může využívat komfortu čerstvých a kvalitních potravin nebo cestou z práce jednoduše nakoupit. I to je jedním z benefitů, které nabízí administrativní budova…
Vita Sana Club má nové ambiciózní plány: Sportovní akademii ve Zlíně

Skupina CREAM dokončila v České Lípě další investici

25.09.2020
Úspěšnou kolaudací prostor byla dokončena dvouletá rekonstrukce budovy na Berkově ulici v České Lípě. Na velmi frekventovaném místě památkově chráněného území města vzniklo v přízemí osm reprezentativních obchodních jednotek a v patrech šest luxusních bytů.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace