Pepco v novém kabátu otevírá pobočku v 12. budově ve Zlíně

01.11.2022

Těšíme se z otevření nové prodejny Pepco, které proběhlo 31.10. 2022 na 12. budově ve zlínském průmyslovém areálu Svit. Ve Zlíně a blízkém okolí Pepco představí již několikátou prodejnu, ale poprvé se ukáže v nové identitě.

Na konci října Pepco otevřelo v České republice první prodejnu, která se ukáže v nových barvách. Dřívější kombinace modré, červené a žluté nyní nahradí prolnutí modré s růžovou. Novou identitou se obchod chlubí zatím jen v Polsku.

Načasování představení prodejny nemohlo být více příhodné. Blíží se čas vánoční, a mnozí tak mají možnost vybrat dárky pod stromeček právě z jejich sortimentu, tedy z oblečení pro celou rodinu, základního vybavení do domácnosti a drobných dekorací.

„Mám radost z toho, že společnost CREAM dala prostor prodejně Pepco, která bude v České republice prezentovat novou identitu značky jako první. Věřím, že i díky její výhodné poloze se bude těšit velké návštěvnosti,“ uvedla Pavlína Jemelková Srkalová, ředitelka marketingového oddělení ve společnosti CREAM Real Estate s.r.o.

Nová prodejna zajistí svým návštěvníkům snadnou dostupnost. Je nedaleko autobusového a vlakového nádraží, parkování u 34. budovy je samozřejmostí. V blízkosti jsou také Česká pošta, pekárna Svoboda a Březík nebo Dr. Max lékárna.

Mohlo by vás zajímat
Pepco v novém kabátu otevírá pobočku v 12. budově ve Zlíně

Nově otevřená prodejna Albert ve 12. budově ve Zlíně

01.12.2022
Otevření nové pobočky Albertu proběhlo 23. listopadu 2022 na 12. budově v ulici Jana Antonína Bati v areálu bývalých baťových závodů. Koncem listopadu se v areálu Svit veřejnosti ukázala prodejna Albert, ve které nechybí čerstvé pečivo, masné výrobky ani produkty z řady Fresh bar a…
Pepco v novém kabátu otevírá pobočku v 12. budově ve Zlíně

Na vědomost se dává, že MORAVÁK už je tu tři roky, sláva!

16.11.2022
Multifunkční budova MORAVÁK nabízí exkluzivní kancelářské i obchodní prostory v plně zrekonstruované budově na Moravském náměstí. Roku 2019 byla dokončena rozsáhlá, přesto citlivá rekonstrukce. Architekti dbali na původní vzhled budovy, který přenesli i do nových návrhů. Symetrie, pravidelnost a…
Pepco v novém kabátu otevírá pobočku v 12. budově ve Zlíně

Inspirovali jsme se na Designbloku 22

20.10.2022
Jakožto poskytovatele prostoru nás přirozeně zajímá aktuální dění na poli produktového designu, který může daný prostor následně dotvářet. Proto jsme se jeli inspirovat na Designblok, a ani v nejmenším jsme letošní nabídkou nebyli zklamaní. Od pohodlného sedacího a kancelářského nábytku přes…