Albert - 12. budova ve Zlíně

15.09.2022

První svého druhu ve Zlínském kraji

Chybí vám obchod s potravinami v areálu Svit? Od letošního podzimu už nebudete strádat! 12. budova se pochlubí oblíbeným hypermarketem Albert, který představí svůj nový koncept prodejny s fresh barem i ve Zlíně.

Otevíračka už letošní podzim

Už 15. října 2022 dojde k předání prostor, v nichž na podzim letošního roku vznikne nová fresh prodejna hypermarketu Albert, jenž se řadí mezi nejoblíbenější potravinové řetězce u nás. Jedinou Albert Fresh prodejnu jste doposud mohli najít jen v Brně na MORAVÁKU, zanedlouho si ji můžete omrknout i ve Zlíně. Zároveň se bude jednat o jediný obchod s potravinami v bývalém továrním areálu, což s sebou přináší řadu pozitiv předně pro ty, kteří v okolních budovách pracují. Zanedlouho se i prostory, které jsou vedle budoucí prodejny promění v obchody, které se vám jistě budou zamlouvat. Budete si však muset ještě chvíli počkat na jejich otevření.  

Jedno je však jisté – už od podzimu budou moct prodejnu Albert využívat nejen ti, kteří ve 12. budově a jejím okolí pracují. Docházení do vzdálenějších obchodů tak opadne z denního programu. Prodejna Albert se svým novým umístěním stane dobře dostupnou i pro zdejší obyvatele, kteří se sem mohou dostat nejen pěšky či městskou hromadnou dopravou, případně se zde můžou zastavit při cestě na autobus či vlak. 

Také je nově možnost zaparkovat i u 34. budovy - více informací ZDE. 

Mohlo by vás zajímat
Albert - 12. budova ve Zlíně

Nové parkovací plochy pro veřejnost

12.09.2022
Rádi bychom vás informovali o nové možnosti parkování u 34. budovy. Nyní bude dostupných dalších 50 parkovacích míst.Jelikož víme, že s parkováním jsou čím dál větší potíže, šli jsme problému naproti a zpřístupnili další parkovací místa. Tedy až si budete chtít zajet do nové prodejny Albert Fresh a…
Albert - 12. budova ve Zlíně

Barum Czech Rally Zlín 2022

11.08.2022
Zvuky motoru, praskající výfuky a všudypřítomná vůně benzínu… to neznamená nic jiného než Barum Czech Rally Zlín! O víkendu 26.-28. 8. 2022 jsme si užili 51. ročník jednoho z nejlepších závodů v rámci mistrovství českého motosportu. Trasa opět vedla samotným centrem města a jeho blízkým…