Ve 34. budově je nově call centrum Zásilkovny, druhé v České republice

30.07.2021

Místo pro nové zákaznické centrum našla Zásilkovna ve 34. budově v areálu bývalé Baťovy továrny ve Zlíně. Navazuje tak na dosavadní dobrou spolupráci se společností CREAM, která již druhým rokem Zásilkovně poskytuje i skladové prostory na 123. budově v bývalém továrním areálu.

„Vážíme si toho, že jsme pro Zásilkovnu dobrým partnerem a že pro vznik nového klientského centra zvolila právě prostory na 34. budově ve Zlíně,“ říká Martin Jarolím, člen představenstva skupiny CREAM. Aktuálně ve zlínském call centru pracuje přibližně 40 zaměstnanců, do budoucna Zásilkovna počítá s kapacitou 120 zaměstnanců. Kromě Zlína má Zásilkovna call centrum ještě v Hradci Králové.

Bývalá budova centrálního skladu firmy Baťa, dnes známá pod označením 34. budova, je dispozičně ideální pro provoz služeb či lehké výroby. Nájemci zde oceňují zejména velkorysé flexibilní prostory se zázemím, dobrou dopravní dostupnost a služby v blízkém okolí.

Mohlo by vás zajímat
Ve 34. budově je nově call centrum Zásilkovny, druhé v České republice

Do Baťova areálu ve Zlíně se vrací výroba obuvi, budou tam Vasky

03.05.2021
Původně centrální sklad obuvi, dnes administrativní zázemí společnosti CREAM Real Estate a řady firem, které rozlehlé prostory využívají zejména jako sklady. Budovu s číslem popisným 34 takto dnes využívá například firma ALPINE, Baťa a v blízké budoucnosti nově i zlínský výrobce stylové obuvi Vasky…
Ve 34. budově je nově call centrum Zásilkovny, druhé v České republice

Do nového roku skupina CREAM přeje hlavně zdraví

18.12.2020
S končícím rokem 2020 se uzavírá období, které s sebou přineslo řadu velkých změn i nových výzev v našich osobních i pracovních životech. Chtěli bychom touto cestou vyjádřit poděkování za přízeň, kterou nám v letošním roce věnovali naši klienti. Věříme, že dobře nastavené a fungující obchodní…