První supermarket Albert Fresh je v Brně na MORAVÁKU

23.11.2020
Zcela nový koncept prodejny je od listopadu v provozu v administrativní budově MORAVÁK v Brně na Moravském náměstí. Každý nájemce budovy může využívat komfortu čerstvých a kvalitních potravin nebo cestou z práce jednoduše nakoupit. I to je jedním z benefitů, které nabízí administrativní budova MORAVÁK v centru Brna.

Albert Fresh!

Albert Fresh, jak je nový koncept pojmenován, na prodejní ploše 340 m2 nabízí zejména čerstvé potraviny. Hned u vstupu je umístěn Fresh Bar, ve kterém lze zakoupit nejen dobrou kávu, zákusky nebo bagety či croissanty, které zde vyrábějí, ale také např. teplou polévku nebo párek v rohlíku. Rozšířený je také sortiment pečiva. Celá prodejna je skutečně velmi útulná. Ideální na rychlé a pravděpodobně spíše menší nákupy. Jde mimo jiné také o první supermarket, který má ve skladu umístěný kompostér. Ten snižuje množství odpadu, který by musel být odvážen do kafilérie nebo vyhazován do komunálního odpadu.

Projekt skupiny CREAM

Administrativní budova MORAVÁK patří mezi nejvýraznější projekty skupiny CREAM v roce 2020. Přímo v centru města nabízí desítky moderních kanceláří, ale také zajímavé obchodní jednotky na velmi frekventovaném místě. Architektonicky je budova svěží kombinací původních prvků a funkčního moderního prostředí.

Mohlo by vás zajímat
První supermarket Albert Fresh je v Brně na MORAVÁKU

Do nového roku skupina CREAM přeje hlavně zdraví

18.12.2020
S končícím rokem 2020 se uzavírá období, které s sebou přineslo řadu velkých změn i nových výzev v našich osobních i pracovních životech. Chtěli bychom touto cestou vyjádřit poděkování za přízeň, kterou nám v letošním roce věnovali naši klienti. Věříme, že dobře nastavené a fungující obchodní…
První supermarket Albert Fresh je v Brně na MORAVÁKU

Skupina CREAM dokončila v České Lípě další investici

25.09.2020
Úspěšnou kolaudací prostor byla dokončena dvouletá rekonstrukce budovy na Berkově ulici v České Lípě. Na velmi frekventovaném místě památkově chráněného území města vzniklo v přízemí osm reprezentativních obchodních jednotek a v patrech šest luxusních bytů.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace