Skupina CREAM dokončila v České Lípě další investici

25.09.2020
Úspěšnou kolaudací prostor byla dokončena dvouletá rekonstrukce budovy na Berkově ulici v České Lípě. Na velmi frekventovaném místě památkově chráněného území města vzniklo v přízemí osm reprezentativních obchodních jednotek a v patrech šest luxusních bytů.

Obchodní jednotky již obsazeny

Nemovitost se skládá původně ze dvou nemovitostí na nároží Berkovy ulice a ulice Jindřicha z Lipé. Jedná se o čtyřpodlažní obchodní dům Baťa z 30. let 20. století a dvoupodlažní obchodní dům z 90. lez minulého století se střešní nádstavbou. Celková rekonstrukce výrazně změnila nejen budovu, ale i charakter celé lokality. „Naší snahou je vždy co nejcitlivěji do místa vnést nové funkce tak, aby působily přirozeně a místním obyvatelům přinášely nejen užitek, ale i radost,“ říká Martin Jarolím, člen představenstva skupiny CREAM. Již dnes jsou obchodní prostory zaplněné významnými klienty jako je O2, Tescoma, Equa Bank, Česká podnikatelská pojišťovna a další.

Luxusní byty v patrech

Celkovou revitalizací vznikl i zajímavý prostor pro moderně vybavené byty. V nabídce je šest bytů, z toho dva mají prostornou terasu. V bytech jsou masivní dřevěné podlahy, na chodbě praktická dlažba, okna jsou dřevěná s izolačním trojsklem, součástí kuchyně je kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. Byty mají vše, co má obsahovat moderní bydlení.

Další plánované investice

Dokončenou revitalizací skupina CREAM uzavřela jednu z investic plánovaných v rámci svého nemovitostního portfolia v České republice, kde vlastní více než 100 nemovitostí v centrálních lokalitách 62 měst. V příštím roce jsou plánovány investice např. v Hradci Králové, Pardubicích, Praze, Českých Budějovicích či na domovském Zlínsku.

Mohlo by vás zajímat
Skupina CREAM dokončila v České Lípě další investici

Do Baťova areálu ve Zlíně se vrací výroba obuvi, budou tam Vasky

03.05.2021
Původně centrální sklad obuvi, dnes administrativní zázemí společnosti CREAM Real Estate a řady firem, které rozlehlé prostory využívají zejména jako sklady. Budovu s číslem popisným 34 takto dnes využívá například firma ALPINE, Baťa a v blízké budoucnosti nově i zlínský výrobce stylové obuvi Vasky…
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace