CREAM již několik let pracuje s virtuální a rozšířenou realitou

20.04.2020

Nečekaná situace, která si vynutila řadu opatření ve vztahuk rozšiřujícímu se virovému onemocnění COVID-19, doslovav pikovteřině „donutila“ zaměstnavatele a zaměstnance naučit se používatnové metody a postupy.

Trend digitalizace a využití VR

Řada firem, ale i veřejných institucí proto v těchto dnech spouští například virtuální prohlídky a otevírají prostory pro návštěvníky online. „V CREAM Real Estate již několik let pracujeme s virtuální a rozšířenou realitou. Vidíme v tomto segmentu obrovský obchodní potenciál. V řadě zemí je toto již několik let normální. Lidé si online pronajímají bydlení, auta, cokoliv, jen aby ušetřili čas. I my jdeme tímto směrem. Již několik let nabízíme u vybraných budov rozšířenou realitu,“  řekl Martin Jarolím, člen představenstva skupiny CREAM. 

Výhody virtuálních prohlídek

Zejména na realitním trhu mají virtuální prohlídky nesporné výhody. Je dnes standardem, že nemovitosti se inzerují na realitních serverech, jsou popsány, krásně nafoceny, ale možnost vstoupit přímo do prostoru a procházet jednotlivé místnosti je zkrátka unikátní. Každý si tak může udělat konkrétní představu o nabízeném prostoru. Díky tomu se nabízený prostor také výrazně odliší od ostatních nabízených prostor a zaujme potenciální zájemce. Mnohem více lidí si inzerovanou nemovitost prohlédne, což zvyšuje šanci na potenciální uzavření obchodu. A v neposlední řadě jsou virtuální prohlídky úsporou času nejen pro kupujícího, ale i prodávajícího. Na prohlídku pak přijdou pouze lidé, kteří mají opravdu zájem. Omezuje se tím realitní turismus, který obchodníkům ubírá čas. 

Majitelé VR brýlí si mohou virtuální prohlídky stáhnout do svého zařízení. Stačí se jen zaregistrovat v Katalogu nemovitostí CREAM. Je to jeden z benefitů, který katalog nabízí navíc proti běžnému zobrazení. 


Ukázka 360° prohlídek - recepce v MORAVÁKU na Moravském náměstí v Brně.

Mohlo by vás zajímat
CREAM již několik let pracuje s virtuální a rozšířenou realitou

Do nového roku skupina CREAM přeje hlavně zdraví

18.12.2020
S končícím rokem 2020 se uzavírá období, které s sebou přineslo řadu velkých změn i nových výzev v našich osobních i pracovních životech. Chtěli bychom touto cestou vyjádřit poděkování za přízeň, kterou nám v letošním roce věnovali naši klienti. Věříme, že dobře nastavené a fungující obchodní…
CREAM již několik let pracuje s virtuální a rozšířenou realitou

První supermarket Albert Fresh je v Brně na MORAVÁKU

23.11.2020
Zcela nový koncept prodejny je od listopadu v provozu v administrativní budově MORAVÁK v Brně na Moravském náměstí. Každý nájemce budovy může využívat komfortu čerstvých a kvalitních potravin nebo cestou z práce jednoduše nakoupit. I to je jedním z benefitů, které nabízí administrativní budova…
CREAM již několik let pracuje s virtuální a rozšířenou realitou

Skupina CREAM dokončila v České Lípě další investici

25.09.2020
Úspěšnou kolaudací prostor byla dokončena dvouletá rekonstrukce budovy na Berkově ulici v České Lípě. Na velmi frekventovaném místě památkově chráněného území města vzniklo v přízemí osm reprezentativních obchodních jednotek a v patrech šest luxusních bytů.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace