Úspěšná spolupráce s drogerií ROSSMANN pokračuje

15.12.2018
Těší nás vaše úspěchy. Skupina CREAM pronajímá desítky budov, kterým věnuje (stejně jako svým klientům) nadstandardní péči.

Aktuálně se skupina CREAM podílela na rekonstrukci prodejny ROSSMANN v centru Zábřehu na Moravě obnovou fasády, výměnou oken a úpravou společných vstupních prostor. Společnost ROSSMANN zvětšila prodejní plochu a realizovala úplný remodeling prodejny.

Téměř 150 poboček po celé republice

Společnost ROSSMANN je předním hráčem s drogistickým zbožím nejen na evropském, ale i na tuzemském maloobchodním trhu, kde provozuje aktuálně téměř 150 poboček s více než 750 zaměstnanci.

„Velký podíl na rekordním úspěchu tržeb přikládáme expanzi prodejní sítě, remodelingu prodejen a marketingové podpoře značky, která dlouhodobě posiluje její stabilitu,“ komentuje Vladimír Mikel, jednatel společnosti ROSSMANN.

„V roce 2018 jsme se společně podíleli na rekonstrukci celkem 6 prodejen na budovách CREAM," dodává Aleš Plachý, ředitel oddělení zákaznické péče CREAM. „Věřím, že obyvatelé Zábřehu novou prodejnu ocení," doplňuje.

Drogerii ROSSMANN najdou zákazníci také v některých dalších budovách skupina CREAM, a to v Nymburku, v Rychnově nad Kněžnou, v Děčíně, v Uničově a ve Velkém Meziříčí. Skupina CREAM v současnosti spravuje více než 100 nemovitostí v 62 městech České republiky v atraktivních centrálních městských lokalitách. Vizí skupiny CREAM je stavět společensky prospěšné, úspěšné a udržitelné budovy, které pro své nájemce budou kvalitním zázemím a pro vlastníky budou představovat vysokou úroveň investiční hodnoty.

Drogerie ROSSMANN v budovách skupiny CREAM

  • Nymburk
  • Rychnov nad Kněžnou
  • Děčín
  • Uničov
  • Velké Meziříčí

Mohlo by vás zajímat
Úspěšná spolupráce s drogerií ROSSMANN pokračuje

Do nového roku skupina CREAM přeje hlavně zdraví

18.12.2020
S končícím rokem 2020 se uzavírá období, které s sebou přineslo řadu velkých změn i nových výzev v našich osobních i pracovních životech. Chtěli bychom touto cestou vyjádřit poděkování za přízeň, kterou nám v letošním roce věnovali naši klienti. Věříme, že dobře nastavené a fungující obchodní…
Úspěšná spolupráce s drogerií ROSSMANN pokračuje

První supermarket Albert Fresh je v Brně na MORAVÁKU

23.11.2020
Zcela nový koncept prodejny je od listopadu v provozu v administrativní budově MORAVÁK v Brně na Moravském náměstí. Každý nájemce budovy může využívat komfortu čerstvých a kvalitních potravin nebo cestou z práce jednoduše nakoupit. I to je jedním z benefitů, které nabízí administrativní budova…
Úspěšná spolupráce s drogerií ROSSMANN pokračuje

Skupina CREAM dokončila v České Lípě další investici

25.09.2020
Úspěšnou kolaudací prostor byla dokončena dvouletá rekonstrukce budovy na Berkově ulici v České Lípě. Na velmi frekventovaném místě památkově chráněného území města vzniklo v přízemí osm reprezentativních obchodních jednotek a v patrech šest luxusních bytů.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace