Úspěšná spolupráce s drogerií ROSSMANN pokračuje

15.12.2018
Těší nás vaše úspěchy. Skupina CREAM pronajímá desítky budov, kterým věnuje (stejně jako svým klientům) nadstandardní péči.

Aktuálně se skupina CREAM podílela na rekonstrukci prodejny ROSSMANN v centru Zábřehu na Moravě obnovou fasády, výměnou oken a úpravou společných vstupních prostor. Společnost ROSSMANN zvětšila prodejní plochu a realizovala úplný remodeling prodejny.

Téměř 150 poboček po celé republice

Společnost ROSSMANN je předním hráčem s drogistickým zbožím nejen na evropském, ale i na tuzemském maloobchodním trhu, kde provozuje aktuálně téměř 150 poboček s více než 750 zaměstnanci.

„Velký podíl na rekordním úspěchu tržeb přikládáme expanzi prodejní sítě, remodelingu prodejen a marketingové podpoře značky, která dlouhodobě posiluje její stabilitu,“ komentuje Vladimír Mikel, jednatel společnosti ROSSMANN.

„V roce 2018 jsme se společně podíleli na rekonstrukci celkem 6 prodejen na budovách CREAM," dodává Aleš Plachý, ředitel oddělení zákaznické péče CREAM. „Věřím, že obyvatelé Zábřehu novou prodejnu ocení," doplňuje.

Drogerii ROSSMANN najdou zákazníci také v některých dalších budovách skupina CREAM, a to v Nymburku, v Rychnově nad Kněžnou, v Děčíně, v Uničově a ve Velkém Meziříčí. Skupina CREAM v současnosti spravuje více než 100 nemovitostí v 62 městech České republiky v atraktivních centrálních městských lokalitách. Vizí skupiny CREAM je stavět společensky prospěšné, úspěšné a udržitelné budovy, které pro své nájemce budou kvalitním zázemím a pro vlastníky budou představovat vysokou úroveň investiční hodnoty.

Drogerie ROSSMANN v budovách skupiny CREAM

  • Nymburk
  • Rychnov nad Kněžnou
  • Děčín
  • Uničov
  • Velké Meziříčí

Mohlo by vás zajímat
Úspěšná spolupráce s drogerií ROSSMANN pokračuje

Ohlédnutí se za rokem 2022

22.12.2022
Kde je vůle, tam je cesta CREAM Real Estate je společnost, která má více než 20letou tradici a bohaté zkušenosti na českém poli nemovitostí. Zasloužila se o znovuzrození zlínského mrakodrapu Jednadvacítky a také o začátek revitalizace bývalých továrních budov v 14 a 15, které dnes fungují jako…
Úspěšná spolupráce s drogerií ROSSMANN pokračuje

Bydlení v loftech je stále netradiční, přesto praktické

14.12.2022
Stále poměrně netradiční, přesto praktické, využití prostoru. Loftové bydlení vzniklo v 60. letech v USA, kdy více lidí zatoužilo bydlet ve velkoměstech, ale jejich finanční situace jim nedovolovala pronájem plnohodnotného bytu či domu. Pro tento účel jim posloužily bývalé průmyslové…
Úspěšná spolupráce s drogerií ROSSMANN pokračuje

Nově otevřená prodejna Albert ve 12. budově ve Zlíně

01.12.2022
Otevření nové pobočky Albertu proběhlo 23. listopadu 2022 na 12. budově v ulici Jana Antonína Bati v areálu bývalých baťových závodů. Koncem listopadu se v areálu Svit veřejnosti ukázala prodejna Albert, ve které nechybí čerstvé pečivo, masné výrobky ani produkty z řady Fresh bar a…
Úspěšná spolupráce s drogerií ROSSMANN pokračuje

Na vědomost se dává, že MORAVÁK už je tu tři roky, sláva!

16.11.2022
Multifunkční budova MORAVÁK nabízí exkluzivní kancelářské i obchodní prostory v plně zrekonstruované budově na Moravském náměstí. Roku 2019 byla dokončena rozsáhlá, přesto citlivá rekonstrukce. Architekti dbali na původní vzhled budovy, který přenesli i do nových návrhů. Symetrie, pravidelnost a…