Rekonstruovaný HOUSE 64 je showroom, sklad i kanceláře v jednom

08.04.2019
Trendem v současném podnikání je praktické propojení retailů, showroomů, skladů i kanceláří. Vše pak máte po ruce a o všem máte dokonalý přehled.

Zákazníky můžete rychle obsloužit bez zbytečných průtahů. Propojení kanceláře a skladových prostor nebo potřeba reprezentativního zázemí firmy jsou hlavními důvody při hledání malých skladovacích prostor propojených s kanceláří či showroomem.

Často je toto propojení ideální pro vzorkové prodejny, výdejní místa nebo zázemí e-shopů. Vhodné jsou také jako maloobchodní i velkoobchodní prodejny, salony nebo vzorkovny. Malé skladovací prostory často také slouží k uskladnění majetku nebo věcí, které není možné nechávat v kanceláři nebo domácnosti. Jedná se obvykle o archivy dokladů, zásoby či drobné zboží pro e-shop. Díky vhodnému skladu pak zůstává kancelář či jiný komerční prostor reprezentativní. Důležitá je i dobrá adresa nejlépe v centru města s jednoduchým přístupem pro nákladní i osobní auta.

S námi máte vyhráno

Skupina CREAM je dlouholetým odborníkem na komerční nemovitosti a neustále sleduje dění na trhu a analyzuje nabídky obchodních, komerčních, skladových a výrobních objektů, včetně developerských projektů ve výstavbě. Díky tomu umí doporučit správné kroky směřující k maximálnímu uspokojení požadavků klienta. Využijte naše služby zkušených realitních specialistů a ušetřete svůj čas i peníze.

Mohlo by vás zajímat