Grafický designer

Vavrečkova 5657, Zlín
Nástup: ihned
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Požadované vzdělání: Středoškolské vzdělání
Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Koho hledáme

Baví tě grafika a design? Chtěl/a by ses realizovat v oblasti architektury a nemovitostí?
Máš cit pro detail? Pak jsi naším želízkem v ohni. Do našeho marketingového týmu hledáme GRAFIKA.

Pokud jsi připraven na rychlé tempo, umíš přijímat výzvy, spolupracovat v týmu, jsi proaktivní a víš, co frčí, zajímáš nás a budeme rádi, když nám pošleš svůj životopis a ukázku svého portfolia.

Náplň práce

  • výroba marketingových podkladů dle zadání od klienta
  • tvorba navigačních systémů nemovitostí
  • branding nemovitostí
  • zpracování půdorysů
  • příprava bannerů, letáků, tiskovi
  • úzká spolupráce s obchodním a technickým oddělením

Požadujeme

  • znalost programů Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign
  • zříprava grafických dat, znalost tiskové přípravy
  • orientace v technické dokumentaci
  • komunikativnost a kreativita
  • SŠ vzdělání

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • firemní benefity a účast na firemních akcích
  • VIP vstup do fitness a wellness centra Vita Sana (gold card)
  • příspěvek na stravování ve Vita Sana Bistro
  • zdravotní volno/sickdays
  • účast na vzdělávacích aktivitách
  • možnost osobního rozvoje – součástí zaměstnání je seznámení se s chodem všech oddělení, případně stáž na různých odděleních
  • parkování přímo u naší budovy
  • možnost dalšího růstu
  • práci v perspektivním oboru

Společnost CREAM Real Estate se specializuje na poskytování služeb v oblasti realit, developmentu, facility managementu, energií a asset managementu. Zázemí společnosti je ve Zlíně v bývalém areálu Baťova továrny, který z významné části vlastní a také revitalizuje. Aktivity společnosti stojí převážně na vzájemné důvěře a spolupráci. Jen tak mohou vzniknout solidní základy dlouhodobě udržitelných vztahů a prosperity.

Skupina CREAM v současnosti spravuje více než 100 nemovitostí v 62 městech České republiky v atraktivních centrálních městských lokalitách.

Kontaktní osoba: Pavlína Skralová Jemelková