Specialista Zákaznického centra

Vavrečkova 5657, Zlín
Nástup: ihned
Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
Požadované vzdělání:
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Koho hledáme

Také Vás ve Zlíně nepřestává fascinovat odkaz Tomáše Bati a areál bývalých Baťových závodů? Pojďte pracovat do firmy, která je jeho nemalou součástí. Jsme společnost, která se dlouhodobě specializuje na poskytování služeb v oblasti nemovitostí, včetně výstavby nových a rekonstrukcí stávajících objektů, facility managementu, služeb v oblastech správního řízení a dodávání energií. Vlastníme a spravujeme více jak 100 nemovitostí v 63 městech ČR v atraktivních lokalitách. Spokojenost našich klientů je pro nás důležitá. Proto rozšiřujeme tým Zákaznického centra a hledáme posilu na pozici:

Náplň práce

  • komunikace s novými i stávajícími klienty
  • komunikace v rámci firmy napříč odděleními
  • dohled nad řešením širokého spektra požadavků stávajících klientů
  • administrativní úkony

Očekáváme

  • ochotu a vstřícnost vůči zákazníkovi
  • ochotu a vstřícnost vůči kolegům
  • dostatek chuti naučit se pracovat ve firemním systému a poznat naše portfolio
  • dostatek sil vytrvat a stát se nedílnou součástí týmu

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • AJ na úrovni B2 (každodenní běžná komunikace - telefon, mail)
  • základní orientaci v ekonomice a právu (smluvní vztahy)
  • dobrou znalost práce v Microsoft Office
  • obchodní zkušenosti výhodou
  • znalost práce v účetním systému Helios Green výhodou

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • práci v perspektivním oboru
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • firemní benefity a účast na firemních akcích
  • možnost osobního rozvoje – součástí zaměstnání je seznámení se s chodem všech oddělení, případně stáž na různých odděleních
  • zdravotní volno/sickdays
  • účast na vzdělávacích aktivitách
  • možnost dalšího růstu
  • parkování v centru Zlína
  • vstup do fitness a wellness centra Vita Sana
  • příspěvek na stravování

Společnost CREAM Real Estate se specializuje na poskytování služeb v oblasti realit, developmentu, facility managementu, energií a asset managementu. Zázemí společnosti je ve Zlíně v bývalém areálu Baťova továrny, který z významné části vlastní a také revitalizuje. Aktivity společnosti stojí převážně na vzájemné důvěře a spolupráci. Jen tak mohou vzniknout solidní základy dlouhodobě udržitelných vztahů a prosperity.

Skupina CREAM v současnosti spravuje více než 100 nemovitostí v 62 městech České republiky v atraktivních centrálních městských lokalitách.

Kontaktní osoba: Barbora Tomšů