Specialista pohledávek

Vavrečkova 5657, Zlín
Nástup: ihned
Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
Požadované vzdělání: SŠ/VŠ
Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Koho hledáme

Jste komunikativní, flexibilní, vstřícná a pozitivní? Pokud jste si u každého přídavného jména odpověděla ANO, pak hledáme právě vás. Do týmu specialistů Zákaznického centra hledáme specialistu pohledávek.

Náplň práce

  • příprava vstupů pro hodnocení denních, měsíčních a ročních pohledávek
  • provádění kontroly vrácených kaucí a přeplatků
  • zpracování a aktualizace seznamu všech zaplacených a nezaplacených kaucí dle jednotlivých klientů a společností podle podmínek smluvních vztahů
  • spolupráce s právním oddělením v oblasti soudního vymáhání pohledávek, případně zpracovávání podkladů: saldo konto, zápočet kauce apod.
  • plnění dalších úkolů podle pokynů nadřízeného pracovníka

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického nebo obchodního zaměření
  • orientaci v ekonomické a právní oblasti
  • analytické a systémové myšlení
  • operativně reagovat na změnu priorit
  • dodržování pravidel nastavených procesů
  • komunikační schopnosti + schopnost reagovat
  • dynamické pracovní nasazení
  • odolnost vůči stresu + emoční inteligence
  • týmový hráč

Výhodou

  • praxe v problematice vymáhání pohledávek
  • praxe v systému Helios Green výhodou

Benefity

  • zázemí stabilní společnosti
  • práce v perspektivním oboru
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • firemní benefity
  • možnost osobního rozvoje

Společnost CREAM Real Estate se specializuje na poskytování služeb v oblasti realit, developmentu, facility managementu, energií a asset managementu. Zázemí společnosti je ve Zlíně v bývalém areálu Baťova továrny, který z významné části vlastní a také revitalizuje. Aktivity společnosti stojí převážně na vzájemné důvěře a spolupráci. Jen tak mohou vzniknout solidní základy dlouhodobě udržitelných vztahů a prosperity.

Skupina CREAM v současnosti spravuje více než 100 nemovitostí v 62 městech České republiky v atraktivních centrálních městských lokalitách.

Kontaktní osoba: Janette Brandová