Tiskový servis

Skupina CREAM podporuje aktivity Unie českých fotbalových trenérů

Skupina CREAM podporuje aktivity Unie českých fotbalových trenérů

30. září 2015

Unie českých fotbalových trenérů ve spolupráci s Fotbalovou asociací pořádá seminář pro fotbalové trenéry Zlínského kraje. Tématem semináře bude rozbor nedávno konaného Mistrovství Evropy U21, které se v letošním roce pořádalo u nás. Místem setkání fotbalových trenérů se stane Střední průmyslová škola ve Zlíně a to v pondělí 5. října od 15. hodin.

K podpoře vzdělávání fotbalových trenérů se připojila skupina CREAM. ,,Líbí se nám myšlenka Unie českých fotbalových trenérů, která klade důraz na vzdělávání trenérů, pořádání seminářů a workshopů ve Zlínském kraji. Není nám lhostejné, že počet dětí věnující se sportu, se stále snižuje a jsme rádi, že můžeme touto cestou přispět ke zlepšení situace a k motivování mladých sportovců,“ říká Robert Jašek, mediální zástupce skupiny CREAM.

 

Mezi nejrespektovanější fotbalové osobnosti, jež trenérům přednášet, patří prezident Unie českých fotbalových trenérů Verner Lička a současný trenér Zlínského prvoligového celku Bohumil Páník. Tým přednášejících doplňuje fotbalový odborník z řad Fotbalové asociace Pavel Frýbort.

Již od loňského roku se Unie českých fotbalových trenérů snaží s workshopy a semináři objíždět fotbalové kluby České republiky a vzdělávat trenéry, poskytovat tipy a zkušenosti rodičům a funkcionářům regionálních klubů a zvýšit tak kvalitu a péči poskytovanou mládeži a masové kopané. Osobnosti, které se do přednášení zapojují, jsou např. Pavel Vrba, Josef Csaplár, Jakub Dovalil a další. Celou svou snahu podtrhuje zřízením nových internetových stránek www.ucft.eu, které jsou určeny jak trenérům, tak rodičům či funkcionářům klubů.

 

Cílem Unie a jejího podporovatele – skupiny CREAM, je otevřít organizaci všem pozitivním lidem z fotbalového prostředí. Jste-li trenérem, funkcionářem, rodičem či fotbalovým a sportovním fanouškem, získávejte myšlenky a znalosti od těch nejzkušenějších a zapojte se do každodenního dění v Unii českých fotbalových trenérů.

 
 
zpět