Tiskový servis

Normalizační stavba zažila proměnu v moderní budovu

Normalizační stavba zažila proměnu v moderní budovu

16. listopad 2015

Střední Morava – Investice v řádu několika milionů korun proměnila nevzhlednou normalizační budovu v moderní objekt. Objekt v Palackého ulici v Přerově získal díky rekonstrukci nový, moderní háv. Opravy dokončila skupina Cream. "Budova nabízí tři tisíce metrů čtverečních prémiových obchodních a kancelářských ploch na velmi dobré a lukrativní adrese v centru města," uvádí Robert Jašek, vedoucí marketingu a externí komunikace skupiny Cream.

Nevzhledná normalizační budova v centru Přerova prošla v posledních měsících razantní modernizací. Skupina Cream, která objekt vlastní, investuje do regenerací starších budov, dává jim novou tvář a šanci na uplatnění v moderním světě plném vysokých nároků na energetickou šetrnost a moderní technologie. "Věříme, že je důležité starším budovám hledat nové uplatnění, pokud to jejich stav umožňuje," říká ředitel skupiny Martin Jarolím. "Atraktivitu místa dokazuje, že nájemcem se stala Fio banka, která otevírá pobočku v přízemí objektu," dodává.
Samostatně stojící dům u frekventované hlavní silnice a křižovatky disponuje zhruba třemi tisíci metry využitelné plochy. Jednotlivá patra jsou propojená společným schodištěm se vstupem z hlavní ulice. K dispozici je parkoviště, nákladová rampa a tři nákladní výtahy. Budova má bezbariérový přístup. Součástí kompletní revitalizace, kterou prováděla skupina Cream Real Estate, byly také úpravy terénu a okolní zeleně.

Pro obchodní prostory je určeno zejména první nadzemní podlaží, které nájemcům provozoven nabízí okolo čtrnácti set metrů čtverečních volné plochy. Vstup do jednotek vede přímo z ulice a je rovněž bezbariérový. K dispozici jsou také skladové plochy ve sklepních prostorách. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází zhruba sedm set metrů čtverečních kancelářských ploch. 

"Mezi největší benefity patří kromě centrální a dobře přístupné lokality nový standard budovy a příznivá cena za pronájem," podotýká mluvčí skupiny Robert Jašek. Ta se podle jeho slov snaží cenovou politikou podporovat byznys v této lokalitě.

 
zpět