Tiskový servis

CREAM Safety a Fan zóna Barum Czech Rally Zlín

CREAM Safety a Fan zóna Barum Czech Rally Zlín

02. září 2015

Ve Zlínském kraji proběhl velkolepý motoristický svátek Barum Czech Rally Zlín, kterou ovládl již po čtvrté Jan Kopecký. V pátek 28. 8. svou městskou Super RZ Barumka zavítala i centra Zlína a přitáhla zde mnoho fanoušků motosportu. Velká část městské RZ se konala v revitalizované části svitovského areálu, kde ji z největší oficiální CREAM Safety a Fan zóny Barum Czech Rally Zlín pozorovaly tisíce lidí.

Dne 28. 8. 2015 v 16,00 se otevřely brány největší fanzóny letošní Barum Czech Rally Zlín. CREAM Safety a Fan zóna postupně přivítala přes 2000 fanoušků Barumky. „Jsme nadšeni, jak bývalý svitovský areál ožívá a je to pro nás čest být při tom a zároveň pomoci Barumce s organizací,“ říká Ing. Martin Jarolím, generální ředitel skupiny CREAM, která na své náklady postavila největší fanzónu letošního ročníku a poskytla Barumce a její Star Rally Historic několik desítek tisíc metrů čtverečních plochy a energie pro zázemí historiků a pokračuje; „Chtěli jsme, aby se lidi bavili, aby našli bezpečné zázemí a mohli z tribun pohodlně sledovat rychlostní zkoušku. Máme k dispozici mnoho zdejších ploch, které čekají na budoucí rozvoj, tak bylo pro nás samozřejmé podpořit letošní rally. Jsme rádi, že Svit žije a že se z něj stává nové centrum Zlína.“

CREAM Safety a Fan zóna společně se zázemím Star Rally Historic připravila pro hosty úžasnou motoristickou podívanou. Lidé měli možnost nahlédnout pod pokličku posádek historiků, vidět vytuněná sportovní auta 80 let, mezi které patřily Porsche 911, vozy Škoda R, Lada, Mercedes, a které při následné rychlostní zkoušce překvapovaly svou rychlostí a posádky těchto vozů svou zkušeností a adrenalinem při projíždění zatáček a šikan. „Musím říct, že jsem byl překvapen rychlostí a kvalitou jízdy posádek ze Star Rally Historic, byl to zážitek!“ říká Petr Tankó, akcionář skupiny CREAM a pokračuje; „Užil jsem si samozřejmě i hlavní část programu Super RZ, poslední padesátka byla hodně dobrá a gratuluji posádce Kopecký / Dresler. Nevíce mne však potěšila ohromná účast lidí a skvělá atmosféra v naší fanzóně, a která pokračovala až do 3 hodin rána.“

Super RZ se protáhla až do půlnoci a poté v CREAM Safety a Fan zóně rozjel zábavu hvězdný DJ line-up. Během noci se vystřídali hvězdy jako jsou DJ Tommy Rogers (Studio 54 - Prague), DJ/MC RICO (Radost FX - Prague), DJ Ondra Albrecht (Kiss Publikum), DJ A-dee.

Letošní 45. ročník Barum Czech Rally Zlín měl skvělou atmosféru a již nyní se těším na další pokračování v roce 2016. Skupina CREAM rovněž připravuje další aktivity pro občany zlínského kraje. Těšíme se na viděnou při VITASANA Run, který proběhne 12. 9. 2015 ve Zlíně a 19. 9. 2015 na populární cyklistickou událost CREAM Bike Čeladná, která zavede milovníky cyklistiky do Beskyd, na Čeladnou a Pustevny, kde budou mít možnost si zazávodit a změřit síly se špičkami cyklistiky. Závodit mohou všichni, starší, rodinné týmy, tandemy. Ty nejmenší přivítá kategorie „odstrkovadla“ naopak ty nejlepší kategorie „ELITE“. Vice na www.bikeceladna.cz.

Sledujte facebookový profil CREAM Safety a Fan zóna Barum Czech Rally Zlín na: https://www.facebook.com/creamfanzona

 
zpět