Služby

IT servis

IT servis

Hlavním úkolem IT oddělení naší společnosti je podpora správy a pronájmu nemovitostí, monitoring veškerých aktivit, které kolem námi spravovaných nemovitostí probíhají, jejich online zpracování a řešení.

Od roku 2008 jsme postupně implementovali programové vybavení, které v současné době řeší všechny oblasti naší činnosti, a stále tento software zdokonalujeme, aby informace, jež nám nabízí, byly pro všechny osoby, které s těmito informacemi pracují, snadno a přehledně dostupné.

V roce 2009 byla společnost CREAM Real Estate, s.r.o. (dříve Uni reality, s.r.o.) za toto softwarové řešení nominována na cenu IFMA. V současné době jsme schopni mít naprosto přesné informace o konkrétní místnosti kterékoliv nemovitosti, od vypínače na zdi, přes korespondenci nebo platební morálku nájemníka, až po kompletní ekonomiku tohoto prostoru, což bylo na počátku jedním z cílů budování takto rozsáhlého informačního projektu společnosti CREAM Real Estate.

Náš vizionářský pohled na funkčnost informačního systému řešící problematiku práce s nemovitostmi bezesporu posouvá všechny naše dodavatele aplikací i naši společnost vpřed.