Aktuality

Úspěšná spolupráce s drogerií ROSSMANN pokračuje

Úspěšná spolupráce s drogerií ROSSMANN pokračuje

29. březen 2019

Těší nás Vaše úspěchy! Skupina CREAM pronajímá desítky budov, kterým věnuje (stejně jako svým klientům) nadstandardní péči. Aktuálně se skupina CREAM podílela na rekonstrukci prodejny ROSSMANN v centru Zábřehu na Moravě obnovou fasády, výměnou oken a úpravou společných vstupních prostor. Společnost ROSSMANN zvětšila prodejní plochu a realizovala úplný remodeling prodejny.

Společnost ROSSMANN je předním hráčem s drogistickým zbožím nejen na evropském, ale i na tuzemském maloobchodním trhu, kde provozuje aktuálně téměř 150 poboček s více než 750 zaměstnanci. „Velký podíl na rekordním úspěchu tržeb přikládáme expanzi prodejní sítě, remodelingu prodejen a marketingové podpoře značky, která dlouhodobě posiluje její stabilitu,“ komentuje Vladimír Mikel, jednatel společnosti ROSSMANN. "V roce 2018 jsme se společně podíleli na rekonstrukci celkem 6 prodejen na budovách CREAM," dodává Aleš Plachý, ředitel oddělení zákaznické péče CREAM. "Věřím, že obyvatelé Zábřehu novou prodejnu ocení," doplňuje.

Drogerii ROSSMANN najdou zákazníci také v některých dalších budovách skupina CREAM, a to v Nymburku, v Rychnově nad Kněžnou, v Děčíně, v Uničově a ve Velkém Meziříčí. Skupina CREAM v současnosti spravuje více než 100 nemovitostí v 62 městech České republiky v atraktivních centrálních městských lokalitách. Vizí skupiny CREAM je stavět společensky prospěšné, úspěšné a udržitelné budovy, které pro své nájemce budou kvalitním zázemím a pro vlastníky budou představovat vysokou úroveň investiční hodnoty.

 
zpět