Aktuality

Noční můra řidičů: Kde budu parkovat? U nás je to na pohodu!

Noční můra řidičů: Kde budu parkovat? U nás je to na pohodu!

21. únor 2019

Trápení s parkováním u nás neplatí! Super parkovací místa můžete získat za pakatel. Motoristé dají i jen 20 Kč za celý víkend! Poradíme vám, kde výhodně parkovat!

Mnozí řidiči cestou do práce přemýšlejí, kde zaparkují své auto. Zejména ve větších městech je parkování v centrech téměř nemožné. Míst je nedostatek a když už jsou, tak jsou významně zpoplatněna. Nejpalčivější je problém v centru měst, kde je přitom hustá síť firem, jejichž zaměstnancům nezbývá, než odložit auto na okraji a jít i několik desítek minut pěšky. Situace se bude spíše zhoršovat. Aut přibývá a přibývat bude i placených parkovacích zón, čímž chtějí velká města donutit řidiče neparkovat v centru více než pár nezbytných minut.

Společnost CREAM nabízí nejen svým klientům bezproblémové parkování přímo u místa výkonu práce. Komfortní dopravní dostupnosti je jedním z benefitů budov společnosti CREAM. Rozlehlá parkovací plocha se nachází i na parkovišti 24-25-26 před 34. budovou ve zlínském baťovském areálu naproti 14ǀ15 Baťův institut. Tyto velké parkovací plochy jsou vzdáleny jen 5 minut chůze od centrálního náměstí Míru. Parkovné se hradí dole na recepci ve 34. budově. Minimální cena parkovného je pouhých 20 Kč za 2 hodiny, za každou další hodinu jen 10 Kč, celodenní parkování za 60 Kč, celý víkend jen za 20 Kč. Klientům nabízíme i velmi výhodné smlouvy na celoroční parkování. Parkoviště je hlídané kamerovým systémem. V budově HOUSE 64 nově vzniká téměř 40 krytých parkovacích míst, dalších téměř 100 je v okolí budovy, podobně najdete až 100 parkovacích míst u budovy 103 či v areálu Rybíky ve Zlíně. Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace!

 
zpět