Aktuality

Netradiční neděle na parkovišti CREAM vedle 34. budovy

Netradiční neděle na parkovišti CREAM vedle 34. budovy

10. květen 2019

Vždy jednu neděli v měsíci budou na parkovišti společnosti CREAM od května do října probíhat auto-moto burzy spojené s bleším trhem. První auto-moto burza proběhne již tuto neděli 12. května v době od 7 do 15 hodin.

Veteráni i běžné vozy, motoristická výbava, náhradní díly, moto komponenty, součástky a vše, co s automobilismem souvisí bude již tuto neděli na auto-moto burze na parkovišti 25 na okraji bývalého baťova továrního areálu. Auto-moto burza je spojena s bleším trhem, na kterém lze za levné peníze získat neobvyklé předměty, rarity i cenné poklady. Vstup pro návštěvníky je 50 korun, pro prodejce od 150 do 250 korun. „Nabízet lze vše, co již majiteli neslouží, ale druhým by se mohlo hodit. Často se ve sklepech, chalupách, garážích a stodolách najde mnoho věcí, které mohou ještě někomu udělat radost,“ říká Dalibor Bednář, organizátor auto-moto burzy a zároveň i pronajímatel parkoviště v jedné osobě.

Prodejci mohou na parkoviště najíždět v neděli již od 4 hodin ráno. Není nutné se předem registrovat. Termíny burz v dalších měsících jsou 9. června, 21. července, 18. srpna, 15. září a poslední termín bude 13. října vždy ve sejném čase.

 
 
zpět