Aktuality

Naši obchodní manažeři oblékají nový dress code

Naši obchodní manažeři oblékají nový dress code

24. květen 2018

U velkých firem a státních organizací se považuje "dress code" nebo-li formální oblečení za věc povinnosti. K určité práci typově neodmyslitelně patří, a to se týká i oboru, v jakém se specializuje naše společnost.

Anglickým výrazem dress code se označuje obecně uznávaný vzor a soubor pravidel v oblékání. Jde o určité normy, které stanovují, jaké oděvy můžou být nošeny v zaměstnání, při obchodním jednání nebo společenské příležitosti, apod.

I naše společnost jde s dobou a zařazuje nově do svých požadavků v rámci odívání firemní dress code pro zaměstnance, kteří jsou v kontaktu s veřejností nejvíce – obchodní manažeři, vedoucí pracovníci, recepční. Kromě toho, že je dress code vyjádřením profesionality, napomáhá také navazovat důvěrný vztah s klienty a podtrhuje i důležitost profesní funkce.

Pro spolupráci v rámci dress code jsme oslovili pánskou módní značku ROY ROBSON. Tento brand byl založen v r. 1922 v Berlíně. Na počátku stál německý výrobce pánské módy, dnes vystupuje jako značka s mezinárodní produkcí. V r. 2016 byl ROY ROBSON (RR) oceněn německým odborným magazínem TextilWirtschaft jako vítěz studie kvality a spokojenosti Top Suit Brand. RR má své oficiální zastoupení i ve Zlíně, kde roku 2016 otevřel první značkovou prodejnu. 

A proč jsme se rozhodli naše obchodníky "hodit do gala" právě u RR?
ROY ROBSON v sobě snoubí prémiovou kvalitu s více než devadesátiletou tradicí. Značka nabízí pro svou klientelu prvotřídní obleky, košile, obuv a další pánskou módu a doplňky pro business i volný čas. Pro oblečení značky RR je typické zachování tradičního stylu ozvláštněného o prvky módních trendů. V sortimentu najdeme jak klasicky zpracované, tak vyštíhlené střihy. Díky důrazu na detail a propracovanosti střihů oblečení perfektně padne.

Firemní dress code každého obchodního manažera CREAM:

  • Oblek tmavě modré barvy. 
  • Světlá a jednobarevná košile. Košile od RR jsou z kvalitního materiálu a nevytváří pod oblekem nepřirozené záhyby.
  • Obuv typu Oxford. Tzv. oxfordky jsou totiž vhodné k formálnímu oblečení a mají uzavřené šněrování.
  • Kravata klasické barvy bez křiklavého vzoru.
  • Součástí celého outfitu jsou také vkusné originální nášivky „cream“.

Publikovala: Zuzana Bílá

 
 
zpět