Aktuality

Byty Praha 3 - ŘEHOŘOVA plně obsazena!

Byty Praha 3 - ŘEHOŘOVA plně obsazena!

31. červenec 2017

Teprve v dubnu letošního roku odstartovaly registrace pro zájemce pronájmu bytů a kanceláří na Řehořově 908 v centru Prahy. A jen o pár měsíců později je náš bytový dům v Praze 3 – Žižkov již plně obsazen!

Řehořova 908 v centru Prahy je jedním z nejnovějších projektů developerské společnosti CREAM. Jednotky jsou nabízeny jak k dlouhodobému pronájmu, tak také jako varianta levnějšího krátkodobého ubytování. Dispozice bytů 1+kk, 2+kk a 2+1 jsou flexibilní – lze je upravit či propojit dle individuálního přání klienta. Bonusem je také služba vybavení bytu na klíč.

Bytový dům v ulici Řehořova 4 disponuje 25 nájemními byty a kancelářskými prostory. Jak bytové, tak i kancelářské jednotky jsou variabilní, lze je vzájemně propojovat a vyhrát si s řešením prostor tak, aby odpovídaly představám nájemníka. U bytů se tak dá v dispozičním řešení docílit např. zóně pro posilovnu, pracovnu, knihovnu, apod. Prostory určené pro kanceláře nabídnou svým uživatelům nejen buňkové členění oblíbené mezi právníky, ale i moderní menší halové uspořádání žádané mezi architekty, projektanty, atd.

Budova prošla komplexní rekonstrukcí dle konceptu CREAM Home.
Tato koncepce historického a zároveň moderního nájemního bydlení vyplňuje poptávku po cenově dostupných bytech v centrální lokalitě se všemi službami na dosah za dodržení současného standardu kvalitního bydlení. Společné prostory mají opravené štuky s bílou omítkou. Chodby, schodiště, dvůr, průjezd i sklepy jsou vybaveny osvětlením s pohybovým čidlem. Součástí rekonstrukce je kompletní revize a výměna rozvodů, oprava a zateplení krovů. Okna domu se dočkala replice původních skel v současné kvalitě. Díky špaletovým oknům s izolačním dvojsklem v exteriéru a jednoduchým sklem v interiéru budou klientovy náklady na energie šetrné. Nová fasáda vyspravena a opatřena nátěrem v souladu s nároky památkářů.

A proč právě „Řehořka?

  •  původně činžovní dům z konce 19. stol. po celkové rekonstrukci
  • lokalizace na hranici rezidenční čtvrti Žižkov a Praha 1 (poblíž hlavního nádraží)
  • okamžitá dostupnost do centra – 5 minut na „Václavák“ i do historického jádra (nám. Republiky,…)
  • blízko parků, Riegrových sadů – široká možnost odpočinkového i sportovního vyžití
  • v pěší dostupnosti muzeum, divadlo, restaurace, školy, kavárny, obchody, pošta, lékárna, atd.

Aktuálně máme tedy díky obrovskému zájmu všechny byty na Řehořově 908 pronajaty. Doporučujeme sledovat webové stránky nebo facebookový profil projektu. Jakmile se nám uvolní nějaký byt k pronájmu, dozvíte se to právě zde mezi prvními!

Publikovala: Zuzana Bílá

 

 
zpět