Břeclav, J. Palacha

J. Palacha 3152, 690 02  Břeclav
Pronájem

Kancelář, 37m2

Cena: Zobrazit cenu
Číslo: 2.05 / BŘ1-0010
Typ nemovitosti: Kancelář
Stav objektu: k užívání
Dispozice: Kancelář
Podlaží: 2.NP
Počet podlaží: 2
Parkovacích míst: 3
Užitná plocha: 37 m2
Celková plocha: 37 m2
Poptat nemovitost Přidat k oblíbeným

Budova vhodná přímo pro váš business!

Dvoupodlažní budova s klasickou dispozicí o celkové výměře plochy 807m2, která nabízí nebytové prostory vhodné pro prodejny a kancelářské prostory. Objekt je lokalizován v těsné blízkosti pěší zóny a nachází se nedaleko centra města.

V současnosti je nemovitost využívána ke komerčním, obchodním a kancelářským účelům. Prostory v 1. NP jsou přístupny přímo z hlavní ulice. V zadním traktu budovy se nabízí možnost parkování pro  5 aut. Atraktivitu lokality zvyšuje nejen vysoká úroveň občanské a kulturní vybavenosti, ale také napojení města Břeclav k dálniční síti a blízkost mezinárodního hraničního přechodu. Ve výborné dostupnosti se nalézají i klidové zóny města, jako například park nebo plochy městské zeleně.

Kancelářské jednotky jsou situované v 2 nadzemním podlaží. Prostory jsou rekonstruované, čisté a prosluněné. Celková užitná plocha prostor je 187 m2. Na patře se nachází sociální zázemí a kuchyňka.

Kancelářské jednotky jsou situované ve 2. nadzemním podlaží. Prostory jsou rekonstruované, čisté a prosluněné. Celková užitná plocha prostor je 36,93 m2. Na patře je rovněž sociální zázemí a kuchyňka.

Nemovitost s lokací v centru města na pěší zóně s vysokou frekvencí obyvatel, v bloku nákupního centra. V přízemí se nacházejí prodejní prostory, ve 2. patře kancelářské a prodejní. Jednotlivá podlaží jsou spojena centrálním schodištěm se vstupem z pěší zóny. V zadní části nemovitosti je rampa pro zásobování a možnost parkování pro 3 auta. Placené stání větší kapacity se nachází 100 m od objektu.

Břeclav je důležitým hraničním přechodem a železniční křižovatkou mezinárodního významu. Nemovitost se nachází v centru města, poblíž městského úřadu na frekventované ulici. Budova nabízí nebytové prostory pro obchodní jednotky, kanceláře, sklady a výrobní prostory.

48.7564804,16.888201900000013
Zobrazit velkou mapu

Skvělé místo pro vás:

  • objekt u hlavní cesty
  • parkování za budovou
  • frekventovaná lokalita
  • v okolí obytná zástavba
  • vhodné pro vaši novou kancelář nebo provozovnu služeb
 
 

Výčetka ploch

Podlaží: 2.NP
Číslo: 2.05 / BŘ1-0010
Dispozice: Kancelář

01   Kancelář 37m2
Užitná plocha 37m2
Celková plocha 37m2

Mohlo by vás zajímat