Aktuality

Byty Ovenecká, Praha 7 - Letná

Byty Ovenecká, Praha 7 - Letná

28. květen 2015

Byty Ovenecká, Praha 7 na Letné je další z projektů konceptu CREAM Home, které naše společnost vytváří v prémiových lokalitách českých měst. Byty ovenecká nabídnou 35 prosluněných bytů v rezidenční oblasti Prahy 7 na Letné. Byty v 2. a 3. patře budou rovněž navízeny i jako s využitím jako kanceláře. Dispoziční řešení a rekonstrukci objektu navrhlo známý pražský ateliér CMC architekti pod vedením ak. arch Víta Másla a Davida Chisholma.

Komfort 21. století a zároveň osobitý šarm období první republiky, to je nové dispoziční řešení podle konceptu CREAM Home na adrese Palackého 17-19 v centru Olomouce. Byty Palackého v Olomouci nabízí prostorné, sluncem prozářené byty velikosti 2+kk, 3+kk a 4+kk (od 65 m2 až do 145 m2) a dále půdní prostory s možností nadstandardních podkrovních bytů. V přízemí budovy jsou rovněž v nabídce prostory pro obchod, kavárnu či kanceláře, pro které lze využít i bytové jednotky ve vyšších patrech. 

Budova prochází kompletní rekonstrukcí

Celá budova včetně jednotek projde důslednou rekonstrukcí. Nová fasáda navrátí domu jeho reprezentativní vzhled, zateplení a izolační trojskla zase ušetří výdaje na energie. Součástí rekonstrukce budou nové páteřní síťové rozvody vody, elektřiny, plynu a kanalizace. Vytápění bytů bude zabezpečeno novými nástěnnými radiátory. Zrekonstruovány budou rovněž střecha a krovy. V každém vchodovém traktu bude moderní výtah, který propojují jednotlivá patra včetně suterénu a podkroví. Ve dvoře domu bude soukromé parkoviště s čipově kontrolovanou závorou, kde bude umístěno 12 parkovacích stání, která si mohou rezidenti koupit, nebo pronajmout. Parkovací místa, společné prostory a sklepy budou pro větší bezpečnost monitorovány kamerovým systémem. Vstupy do budovy (z ulice i ze dvora) budou zabezpečeny elektrickým zámkem.

Veškeré služby na dosah

Centrální lokalita v rezidenční části Olomouce poskytuje výhodu plné občanské vybavenosti. Veškeré obchody a služby (potraviny, pošta, škola, školka, restaurace, knihovna, sportovní zařízení, lékárna a další) se nacházejí v pěší dostupnosti. Do centra města s radnicí dojdete za pouhých pět minut. Tramvajová zastávka se nachází pár kroků od budovy. Ideální dostupnost na dálnici D1 přes třídu Míru je rovněž otázkou několika minut. Budova Palackého 17-19 stojí v těsné blízkosti rozsáhlého parku Čechovy sady, který nabízí spoustu příjemných míst pro odpočinek, jogging nebo třeba procházku s dětmi. Prostor pro ideální domov s veškerým zázemím, parkováním, úložnými prostory a zabezpečením, a to navíc za dostupnou cenu, zde najde rodina každé velikosti.

Prodej bytů i kanceláří bude zahájen v září 2015.

 
zpět